Yiisu #2irwrn 300Mbps Mini WiFi Booster WiFi Repeater Поддршка за повеќе уреди Основни интернет апликации
  • Неодамнешно

Yiisu 2irwrn 300Mbps Mini WiFi Booster WiFi Repeater Поддршка за повеќе уреди Основни интернет апликации

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пластика Затворање на привремено. 300 Mbps Mini Wi Fi Booster Wi Fi Repeater Supportermore уреди Основни Интернет апликации Feature : 1. Исклучете ја постојната безжична мрежа за да се достигнат области, забрзување до 300 Mbps, да создадете голема брзина, далечинска и стабилна мрежа. Со жични уреди како безжичен адаптер, кој е компатибилен со уредите 802.11n/g/b, какви било безжични мрежи ,. Рутери и уреди кои поддржуваат WI FI, вклучувајќи паметни телефони, таблети уреди, лаптопи, работна површина, паметни телевизори, ТВ -комплети, итн . Започнете во секунди и помеѓу прстите со бесплатна апликација. Само поставете го на вашиот телефон / таблет / лаптоп / компјутер и притиснете го копчето WPS за да добиете безбедна криптирање. Поддршка WEP, WPA, WPA2, WPA / WPA2 методи за криптирање за да се спречи неовластено. Пристап и следење. Режимот на репрезентатор обезбедува безжични перформанси и покриеност, додека режимот создава нова точка за пристап до Wi Fi.МОБИЛНОСТ И ПРОИЗВОДСТВО, ДИЗАЈН ЗА ПОДНЕСУВАЕ НА Вредност, совршени за дома, бизнис и патување. [Режим на повторувач] : Безжичен до безжичен : Откако повторувачот ќе го прими безжичниот сигнал на оригиналниот безжичен рутер, тој повторно пренесува нов безжичен сигнал, за да се постигне. Ефектот на засилување и проширување на покриеноста. Компатибилен со сите безжични рутери (треба да го знаете корисничкото име и лозинката на безжичниот сигнал), поставувањето е многу едноставно. Производот доаѓа со упатство за упатства. Може да се постави мобилен телефон, компјутер, таблет, треба да се постават само откако ќе се користат сите безжични уреди. [АП режим] жичен до безжичен : по мрежниот кабел. Е поврзан со повторувачот, можете директно да пристапите на Интернет без бирање, како што се хотели, станови, куќи за изнајмување, канцеларии, споделување широкопојасен интернет со соседи, итн., Треба само да го вметнете мрежниот кабел што е поврзан со повторувачот. По поставувањето на мрежната порта на уредот, можете од жица до безжична употреба. Информации за профит : Име на производ : Wi Fi бустерматеријал : . ABS+PVCPacking : Во големината на Box Product (приближно) : 8x5x7.speed : 300mrelay Растојание : 0,01 (км) Протокол : 802.11ndevice Тип : Wirleess Scope of Application : Home Ronting Notice : Сите димензии се менуваат со рака , Грешката е нормална. Сите слики ќе имаат одредена разлика во бојата под различна светлина и приказ. Те молам простете ми. Пакетот вклучува : 1 x Wi Fi повторувач. Затворање на привремено. 300 Mbps Mini Wi Fi Booster Wi Fi Repeater Supportermore уреди Основни Интернет апликации Feature : 1. Исклучете ја постојната безжична мрежа за да се достигнат области, забрзување до 300 Mbps, да создадете голема брзина, далечинска и стабилна мрежа. Со жични уреди како безжичен адаптер, кој е компатибилен со уредите 802.11n/g/b, какви било безжични мрежи ,. Рутери и уреди кои поддржуваат WI FI, вклучувајќи паметни телефони, таблети уреди, лаптопи, работна површина, паметни телевизори, ТВ -комплети, итн .