Ух! Со снимки Америка - Дише топка за дишење - Loveубов улична уметност мода - црна
  • Неодамнешно

Ух! Со снимки Америка - Дише топка за дишење - Loveубов улична уметност мода - црна

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа габа има квалитетни кожни ленти Ременот има 10 дупки за прилагодување на должината (вкупната должина е 63 см). Болче за дишење. Дијаметарот на топката е 4 см. Водоотпорен ел фталат бесплатно. Оваа габа има квалитетни кожни ленти. Ременот има 10 дупки за прилагодување на должината (вкупната должина е 63 см). Болче за дишење. Дијаметарот на топката е 4 см. Водоотпорен ел фталат бесплатно. Сакате непослушна игра? Ве замолчуваме lубовник со оваа карактеристична топчеста топка за дишење. Оваа замота има квалитетни кожни ленти со елегантно шиење по должината на лентите. Ременот има 10 дупки за да ја прилагоди должината. Една големина одговара на сите. Користете ја оваа играчка самостојно, или во комбинација со други производи на Ouch.