CHSOW Бакар Силна Магнетна Врата Затворач Дома Мебел Врата Хардвер Анти-Судир Ѕид Вшмукување
  • Неодамнешно

CHSOW Бакар Силна Магнетна Врата Затворач Дома Мебел Врата Хардвер Анти-Судир Ѕид Вшмукување

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Магнетот има голема сила на вшмукување, која не се плаши од силни ветрови и безбедно и стабилно ја штити декорацијата на домот Метод на инсталација : инсталација Без удар. Карактеристики на производот : проширен и задебелен, стабилен и издржлив. Опсег на употреба : врата од бања, врата од тоалет, врата од тоалет итн. Силно вшмукување, не плашејќи се од силен ветер, повеќе не грижете се за судир на вратата. Магнетот има голема сила на вшмукување, која не се плаши од силни ветрови и безбедно и стабилно ја штити декорацијата на домот. Метод на инсталација : инсталација Без удар. Карактеристики на производот : проширен и задебелен, стабилен и издржлив. Опсег на употреба : врата од бања, врата од тоалет, врата од тоалет итн. Силно вшмукување, не плашејќи се од силен ветер, повеќе не грижете се за судир на вратата. Магнетот има голема сила на вшмукување, која не се плаши од силни ветрови и безбедно и стабилно ја штити декорацијата на домот. Метод на инсталација : инсталација Без удар. Карактеристики на производот : проширен и задебелен, стабилен и издржлив. Опсег на употреба : врата од бања, врата од тоалет, врата од тоалет итн. Силно вшмукување, не плашејќи се од силен ветер, повеќе не грижете се за судир на вратата. Име на производ : затворач на врата стоковен материјал : Бакар Главни карактеристики : убава, стилска, издржлива Форма За Инсталација : Вклучен Е Пакет монтиран На Ѕид : 1 стопернот На Вратата : 1. Поради разликите помеѓу дисплеите на мониторот, вистинската боја може малку да се разликува од сликата. Точка Мерка со рака, тоа би можело да биде 1 - 2см различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценет.