Авива Порцелан Овално Јадење Шалом Дизајн
  • Неодамнешно

Авива Порцелан Овално Јадење Шалом Дизајн

DEN 808.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекрасно порцеланско јадење со рачно нанесена декорација Прекрасно порцеланско јадење со рачно нанесена декорација. Ова слатко порцеланско јадење има цветен дезен и вели Шалом. Малите исечоци ги красат страните. 2 инчи на 3 инчи.