ЗСЕДП Долна Перница, Мека Перница, Висока Перница, Перница Со Една Глава, Удобна И Мека
  • Неодамнешно

ЗСЕДП Долна Перница, Мека Перница, Висока Перница, Перница Со Една Глава, Удобна И Мека

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Финото ватирање ја дели перницата на перница со повеќе мини, избалансирана поддршка, повеќе меки, давајќи ви удобност да се потпрете. Уживајте во лесен луксузи добар сон,Здрав И удобен живот. Може директно да се мие рачно или да се мие машина. Удобно и меко, нека имате добар сон. Финото ватирање ја дели перницата на перница со повеќе мини,. избалансирана поддршка, повеќе меки, давајќи ви удобност да се потпрете. Уживајте во лесен луксузи добар сон,Здрав И удобен живот. Може директно да се мие рачно или да се мие машина. Удобно и меко, нека имате добар сон. Финото ватирање ја дели перницата на перница со повеќе мултиплемини, избалансирана поддршка, повеќе меки, давајќи ви удобност Да Се потпрете Уживајте Во Лесен луксуз и добар сон, Здрав И удобен живот може директно да се мие рачно или да се мие машината, Удобно и меко, нека имате добра ткаенина за спиење : Памук : Пакетот вклучува : 1 пар перници белешки : сите се рачно изработени и можното отстапување е 2-3 см.Поради осветленоста на светлината, вистинската боја помеѓу сликите ќе варира малку помеѓу сликите.