Возукија Шарени Диви Цвеќиња Фрлаат Навлака За Перница Со Пеперутки Пчели Вилински Коњчиња И Бубамари Цветна Граница Лумбална Перница За Перница За Софа Кауч Крев
  • Неодамнешно

Возукија Шарени Диви Цвеќиња Фрлаат Навлака За Перница Со Пеперутки Пчели Вилински Коњчиња И Бубамари Цветна Граница Лумбална

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПолиестерГолемина и Ткаенина : Капакот На Перницата За Фрлање Возукија е 20х30 Инчи (50х76 См) И Изработен Од 100% Полиестер. Ве молиме Дозволете Отстапување од 1-2 см Поради Рачно Сечење и Мерење.Модерен Дизајн : Нашиот Украсен Капак За Перница За Фрлање Отпечатен Од Двете Страни Со Невидлив Патент. Еко-Пријателски И Здрав, Мека Текстура, Јасна Текстура, Долготраен И Богат Стил. Како : Навлака За Перници За Животни, Цветна Навлака За Перници, Тематска Навлака За Перници На Океанската Плажа, Наутичка Навлака За Перници, Боемска Навлака За Перници И Сл.Карактеристики : Невидливиот Патент Помага Лесно Вклучување И Исклучување. Оваа Симпатична И Убава Футрола За Перници Може Да Го Поддржи Вашиот Грб, Мека И Удобна,Издржлива, Светли Бои, Здрава И Еколошка, Достапна За Сите Сезони.Совршен Подарок : Со Сезоната На Празници, Може Да Биде Совршен Подарок За Вашите Најблиски За Време На Црниот Петок, Денот На Ноќта На Вештерките,Божиќ,Нова Година, Може Да Ја Украси Дневната Соба, Спалната Соба, Софата, Каучот, Седиштето За Автомобил, Подот, Клупата, Канцеларијата И Така Натаму.Водич За Перење : Рачно Перење Или Машинско Перење. Ве молиме Измијте Во Топла Или Ладна Вода И Не Изложувајте На Сонце После Миење.Големина и Ткаенина : Капакот На Перницата За Фрлање Возукија е 20х30 Инчи (50х76 См) И Изработен Од 100% Полиестер. Ве молиме Дозволете Отстапување од 1-2 см Поради Рачно Сечење и Мерење.Модерен Дизајн : Нашиот Украсен Капак За Перница За Фрлање Отпечатен Од Двете Страни Со Невидлив Патент. Еко-Пријателски И Здрав, Мека Текстура, Јасна Текстура, Долготраен И Богат Стил. Како : Навлака За Перници За Животни, Цветна Навлака За Перници, Тематска Навлака За Перници На Океанската Плажа, Наутичка Навлака За Перници, Боемска Навлака За Перници И Сл.Карактеристики : Невидливиот Патент Помага Лесно Вклучување И Исклучување. Оваа Симпатична И Убава Футрола За Перници Може Да Го Поддржи Вашиот Грб, Мека И Удобна,Издржлива, Светли Бои, Здрава И Еколошка, Достапна За Сите Сезони.