Прилагодено Автосунд САД-740 Во Цртичка АМ/ФМ За Ферлан
  • Неодамнешно

Прилагодено Автосунд САД-740 Во Цртичка АМ/ФМ За Ферлан

DEN 1390.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

AM/FM RDS Тјунер со 25 пред-сетови 300 Вати Врв 2-Ом стабилна. Лцд-Затемнувачка Контрола. Вклучен е Bluetooth и Далечински Микрофон. Алфа Нумерички Дисплеј ЗА MP3/WMA/FLAC/WAV. Дигитален Часовник. USB Порта ЗА Флеш Диск MP3/WMA/FLAC/WAV Репродукција. Две Aux-влезови : мини Џек фронт, RCA Задниот Дел. AM/FM RDS Тјунер со 25 пред-сетови. 300 Вати Врв 2-Ом стабилна. Лцд-Затемнувачка Контрола. Вклучен е Bluetooth и Далечински Микрофон. Алфа Нумерички Дисплеј ЗА MP3/WMA/FLAC/WAV. Дигитален Часовник. USB Порта ЗА Флеш Диск MP3/WMA/FLAC/WAV Репродукција. Две Aux-влезови : мини Џек фронт, RCA Задниот Дел. Неспорно нема ништо што вреска Британски спортски автомобил повеќе ОД САД-740. Кога крстарите по отворената меѓудржавна состојба со горниот дел надолу слушајќи статична пополнета СТАНИЦА АМ преку еден звучник, тоа само го одзема амбиентот. САД-740 го обединува тој класичен изглед со модерниот звук. Петнаесет Пред Сетови за ФМ станици. САД-740 го обединува тој класичен изглед со модерниот звук. Инсталирањето на прилагодено САД-740 го елиминира ова заедно со сите други пречки веднаш. Правилниот систем за ожичување е веќе поставен и Прилагодениот Автосунд ја прави конверзијата едноставна како менување сијалица со какви било и сите потенцијални проблеми што веќе се грижат за вас.