4 ЕЕЗ 3инч Дијамантска Подлога за Полирање на подот 80мм Диск За Полирање Со Смола За Бетонски Мермер, Гранитни Абразивни Алатки од ДЕЛОВИ XMEIFEI
  • Неодамнешно

4 ЕЕЗ 3инч Дијамантска Подлога за Полирање на подот 80мм Диск За Полирање Со Смола За Бетонски Мермер, Гранитни

DEN 1377.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Извонредна завршница и сјај на Бетонска Плоча, Бетонски Под Одлична завршница на Подот Од Терацо, Подот Од Травертин, Полирање На Мермерни Подови. Примена : Алатка За Транзиција, Реставрација На Бетонски Под. Компатибилен со машината : Активни планетарни машини за мелење, Пасивна планетарна мелница,. Машина за полирање, Мелница За Алишта, чистење на подот. Работи одлично На Гранит, Кварц, Камења, Бетон, Мермер, Терацо, Травертин, Стаклено Полирањеобликување На Маргаритки 3"Инчи 80мм Дијамантски полирачки влошки што се користат за Бетон е еден вид специјални алатки за мелење за грубата површина на бетонот, со висока ефикасност, добра флексибилност и одлична завршна обработка. : 3fp2-3 Пакет : 4 парчиња/многу Дијаметар : 3 инчи/ 80mmthickess : 10 mm Hole : 0 mm Material : Дијамант И Смола Состојба : Мокрење Апликација : Преодна Алатка, Бетонска Подна Реставрацијамашина Компатибилна : Активни машини за планетарно мелење, Пасивна планетарна мелница, машина За Полирање, Able мелница, чистење на подот.