Момчиња Краток Костим За Пливање Бебе Капење Мало Дете Момчиња Костим За Капење Шорцеви Плажа Пливање Пливање Бебе Солиден Задник Пливаат
  • Неодамнешно

Момчиња Краток Костим За Пливање Бебе Капење Мало Дете Момчиња Костим За Капење Шорцеви Плажа Пливање Пливање

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Затворање на вратоврската. Сува Рамна, Машина За Перење. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Големина - 18-24 Месеци, 2-3Т,3-4Т,4-5Т, 5-6Т. Костум За Мали Деца Момчиња. Ве Молиме Проверете Го Описот Пред Да Ја Купите Оваа Облека За Плажа За Бебиња. Вклучени - 1 Х Пливање Грбови За Бебиња Момчиња. Мека-Изработена Од Висококвалитетен Полиестер. Бледнеат-И Издржливи Додека Сеуште Се Чувствуваат Меки И Удобни. Удобноста Е Најважната Работа За Костимите За Капење За Доенчиња. Машинско Перење Во Ладна Вода, А Потоа Исушете Рамно За Играње Ден По Денот На Играњето. Мода-Уникатен Стил За Бебе. Можете Да Бидете Сигурни Дека Никој Друг Нема Да Ги Има Истите Шорцеви! Различни Печатење За Избор -, Цветни, Вратоврска Обоени И Така Натаму. Разноврсна-Совршена За Одмор На Плажа, Фотографии, Забава Во Базен За Деца, Капење, Пливање, Пешачење, Трчање, Сурфање, Играње, Лебдење, На Плажа Или Лежење Дома. Создадете Незаборавни Спомени Со Слики Од Вашите Мали Бебиња!. Момчиња Краток Костим За Пливање Бебе Капење Мало Дете Момчиња Костим За Капење Шорцеви Плажа Пливање Пливање Бебе Солиден Задник Пливање Стебла95% Полиестер, 5% Спандексофт-Изработен од висококвалитетен полиестер. Бледнеат-и издржливи додека сеуште се чувствуваат меки и удобни. Удобноста е најважната работа за костимите за капење за доенчиња. Машинско перење во ладна вода, а потоа исушете рамно за играње ден по денот на играњето.Вклучени - 1 х Пливање Грбови за бебиња момчиња.Големина - 18-24 Месеци, 2-3Т,3-4Т,4-5Т, 5-6Т. Костум за мали деца момчиња. Ве молиме проверете го описот пред да ја купите оваа облека за плажа за бебиња.Мода-Уникатен стил за бебе. Можете да бидете сигурни дека никој друг нема да ги има истите шорцеви! Различни печатење за избор -, цветни, вратоврска обоени и така натаму. Разноврсна-Совршена За Одмор На Плажа, Фотографии, Забава Во базен за деца, Капење, Пливање, пешачење, трчање, сурфање, играње, лебдење, на плажа или лежење дома. Создадете незаборавни спомени со слики од вашите мали бебиња! Боја : Н #1 Големина : 18-24 Месеци Промоциите може да варираат во зависност од бојата/големината.