6,8-Инчен WVGA Двоен ДИН ВО Цртичка Двд Приемник Со Apple CarPlay, Android Auto и Bluetooth
  • Неодамнешно

6,8-Инчен WVGA Двоен ДИН ВО Цртичка Двд Приемник Со Apple CarPlay, Android Auto и Bluetooth

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

68 " WVGA Двојно DIN AV Мулти-Медиумски Приемник и поддршка 1080p видео емитување. Работи со Apple Car Play и Android Auto. Функции за повеќе поврзување како ШТО СЕ ЦД/ДВД, УСБ, СД картичка и Блутут. Функција за контрола на воланот. Репродукции МП3, ВМА и музички датотеки Без Загуби.8 " WVGA Двојно DIN AV Мулти-Медиумски Приемник и поддршка 1080p видео емитување. Работи со Apple Car Play и Android Auto. Функции за повеќе поврзување како ШТО СЕ ЦД/ДВД, УСБ, СД картичка и Блутут. Функција за контрола на воланот. Репродукции МП3, ВМА и музички датотеки Без Загуби.8"СО ДВД/КАРПЛЕЈ.