Аудеал Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет, Мултифункционална Торба За Шминка ЗА Складирање Стп Кожна Торба за Шминка, Со Рачка И Разделувач Козметичк?
  • Неодамнешно

Аудеал Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет, Мултифункционална Торба За Шминка ЗА Складирање

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработена од висококвалитетна стп кожна ткаенина, специјалната водоотпорна површина спречува внатрешните производи да се навлажни додека се потрајни Пичлофт Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет е дизајнирана со голем отвор. Има голем капацитет и е поудобен за држење. Тоа е добра патна козметичка кеса. Козметичката Торба За Патување со голем Капацитет има двослоен дизајн со повеќе оддели со дополнителен капацитет за да ја собере целата ваша шминка, што ја прави идеална за патување. Дизајн со повеќе оддели, за да можете да ја чувате не само вашата шминка, туку и накит, електронски додатоци, камери, етерични масла, тоалети, материјали за бричење, очила, скапоцености и многу повеќе. Пичлофт Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет Е совршен подарок за роднините и пријателите. Изработена од висококвалитетна стп кожна ткаенина, специјалната водоотпорна површина спречува внатрешните производи да се навлажни додека се потрајни. Пичлофт Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет е дизајнирана со голем отвор. Има голем капацитет и е поудобен за држење. Тоа е добра патна козметичка кеса. Козметичката Торба За Патување со голем Капацитет има двослоен дизајн со повеќе оддели со дополнителен капацитет за да ја собере целата ваша шминка, што ја прави идеална за патување. Дизајн со повеќе оддели, за да можете да ја чувате не само вашата шминка, туку и накит, електронски додатоци, камери, етерични масла, тоалети, материјали за бричење, очила, скапоцености и многу повеќе. Пичлофт Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет Е совршен подарок за роднините и пријателите. козметичка торба за патување со голем капацитет, козметичка патна торба, голема козметичка торба. Лесен и голем дизајн на отворање, лесен за земање. Двослојна облачна козметичка кеса во веганска Кожа која е мека и врвна како облак. Линија уредно, не ги игнорирајте сите детали. Висококвалитетен патент, издржлив и не е лесен за оштетување. Висококвалитетната водоотпорна ткаенина лесно може да ги избрише дамките.