Квантни Системи ЗА Складирање QSB104YL 17.88X6. 63 X4 Полица Канти 20/PK
  • Неодамнешно

Квантни Системи ЗА Складирање QSB104YL 17.88X6. 63 X4 Полица Канти 20/PK

DEN 1006.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие издржливи корпи за полипропилен имаат држач за етикета со обликување, вграден заден закачалка Овие канти ќе траат цел живот и можат да ги заменат истрошените брановидни картонски канти. Рабовите се зајакнати за дополнителна јачина. Надвор Димензии : 17-7/8 "Lx 6-5/8" Wx 4 " H. Направени Од инјектирање обликувани полипропиленски материјал. Во Димензии : 16-1/2"Lx 5-1/2"Wx 4"H. пластичните канти За полици се цврсти и издржливи, направени од полипропиленски материјал со вбризгување. Овие канти ќе траат цел живот и можат да ги заменат истрошените брановидни картонски канти. Цврстите, издржливи Канти За Полици Со Висока Густина на Квантната Економија се индустриски стандард за квалитет. Овие издржливи корпи за полипропилен имаат држач за етикета со обликување, вграден заден закачалка што им овозможува на кантите да се навалат за целосен пристап кога се на полици. Широкиот преден дел на бункерот овозможува целосен пристап до содржината на корпата за отпадоци. Рабовите се зајакнати за дополнителна јачина. Тие се дизајнирани за единици за длабоки полици од 18 инчи, лавици или стандардни полици. Кантите се непропустливи за повеќето хемикалии. Изборните разделувачи се цврсто, хоризонтално преку канти и се уникатно дизајнирани да овозможат лесно обележување на дел преку поединечни слотови за етикети. Сите канти можат да соберат до 7 разделувачи.