Ксиулаик Фото Студио Лед Софтбокс Комплет За Осветлување На Чадор Поддршка За Позадина Стојат 4 Позадина Во Боја За Фотографирање Видео Снимање
  • Неодамнешно

Ксиулаик Фото Студио Лед Софтбокс Комплет За Осветлување На Чадор Поддршка За Позадина Стојат 4 Позадина Во Боја За

DEN 374.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Две прилагодливи загради + четири попречни шипки Лесен за инсталирање и отстранување. Материјал : алуминиумска легура. Висина на операцијата за поддршка : 0,68 м ~ 2м. ширина На Попречната Шипка : 1,4 м ~3м (4 х 0,75 м попречна лента). Две прилагодливи загради + четири попречни шипки. Лесен за инсталирање и отстранување. Материјал : алуминиумска легура. Висина на операцијата за поддршка : 0,68 м ~ 2м. ширина На Попречната Шипка : 1,4 м ~3м (4 х 0,75 м попречна лента). Карактеристики : Две прилагодливи загради + четири вкрстени лесни за инсталирање и отстранување материјал : алуминиумска легура поддршка за работа висина : 0,68 м ~ 2мкросбар ширина : 1,4 м ~3м (4 х 0,75 м попречна лента)преклопна должина на држачот : 0,6 мвејт : 2,3 кг пакетот вклучува : 1 х 1,6*3м црна позадина1 х 1,6*3м бела боја позадина1 х 1.6*3м зелена позадина1 х 1.6*3м сива позадина2 x softbox2 x бел чадор2 x црн и сребрен чадор2 x 135w светла4 x 25w led светла4 x Light Stand1 x 2m*3м рамка за позадина1 x 5in1 60cm рефлектор3 x клипови1 x носечка торба за поддршка на позадина 1 x moftbox носење торбафлексибилна челична рамка лесно се преклопува до мала големина.