Гилц Про Серија Одбор Шорцеви
  • Неодамнешно

Гилц Про Серија Одбор Шорцеви

DEN 959.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Рециклиран, брзо сув полиестер. Максимална удобност. Не-шие изработка. Внатрешни снимени рабови. Шорцевите Од Серијата Gillz Pro Се најдобри на пазарот! Овие шорцеви за табла се направени од рециклиран полиестер кој брзо се суши за максимална удобност и издржливост. Тие имаат изработка без шиење, внатрешни шевови со лента и инсем од 9 инчи.