ПОЛО РАЛФ Лорен Голема &засилувач; Висок Оксфорд Кошула
  • Неодамнешно

ПОЛО РАЛФ Лорен Голема &засилувач; Висок Оксфорд Кошула

DEN 2159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оксфорд Затворање на копчето. Машинско Перење. Класично Вклопување : удобна, опуштена силуета. Разнобоен потпис извезени пони на левата градите. Големата ГОЛЕМИНА 2x има должина на телото од 33", рамо од 22", градите од 62w" и должина на ракавот од 36w". Должината на ракавот се зема од централниот заден дел на вратот и се менува 1" помеѓу големини. Високата ГОЛЕМИНА 2 L има должина на телото од 36", рамо од 22w", градите 62w" и должина на ракавот од 39". Должината на ракавот се зема од централниот заден дел на вратот и се менува 1" помеѓу големини. Јака со копче надолу. Закопчан плакет. Долги ракави со закопчани манжетни за буриња. Поделениот заден јарем со набор од кутија обезбедува удобно вклопување и поголем опсег на движења. Машина за перење. Носење со се што е од суштинско значење, Оваа Кошула На Поло Ралф Лорен Биг И Висок Оксфорд е великодушно исечена од памук оксфорд со прстен и измиена за да ја подобри својата мека рака. Класична кошула во удобна, опуштена силуета. Копче надолу ширење јака. Долги ракави со манжетни со копчиња. Целосно затворање на копчето. Потпис извезени пони на левата градите. Централна кутија набори на јарем со исправен грб. Полите на кошулата. Машинско перење.