Индиски Полица 1 Парче Повлекува | Злато Повлекува | Месинг Кабинети Повлекува | Гуштер Кабинет Кујна Рачки | 23,87 См Рачки
  • Неодамнешно

Индиски Полица 1 Парче Повлекува | Злато Повлекува | Месинг Кабинети Повлекува | Гуштер Кабинет Кујна Рачки | 23,87

DEN 992.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За Деца-Без Остри Рабови на Аглите Додатоци : Секоја Рачка Доаѓа Со Целиот Хардвер Како што е Прикажано на Сликата. Материјал : Месинг, Боја : Златна. Висина : 9,4 Инчи Прибл. Ширина : 4,9 Инчи Прибл. Проекција : 3,2 Инчи Прибл. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка Во Вратата и Затегнете Го Хардверот со Клешта. Содржина На Пакетот : 1 Парче Гуштер Кабинетот Рачки Долго. Употреба : овие Рачки можете да ги Користите Во Вратата, Фиоката, Кабинетот, Гардеробата, Комодата итн. Безбеден За Употреба Во Домот и Канцеларијата. Грижа : Исчистете Со Мека Облека. За Услуги На Клиентите И Прашања Поврзани Со Гаранцијата Ве Молиме Контактирајте_ус- (од понеделник до сабота од 9-00 до 18-00 ЧАСОТ).