Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави За Мажи Ханес
  • Неодамнешно

Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави За Мажи Ханес

DEN 159.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Памук со прстен во тешка категорија (пепел = 99% памук/1% полиестер; Лесен Челик = 90% памук/10% полиестер; Јаглен Хедер И Оксфорд Греј = 60% памук/40% полиестер). Ултра мекиот премиум памук се чувствува одлично против вашата кожа. Лентата од ткаенина без шафе ги зајакнува вратот и рамената. Поставете Рамна јака ја одржува својата форма измијте после миење. Издржливи двојни шевови облоги ракави и долниот раб. Целосното сечење обезбедува попространо вклопување. Повеќе од 40 години, тој го поставува стандардот за удобност и квалитет На Маичката. Денес е подобро од кога било, нудејќи уште поголема издржливост и вклопување.