Симпатична Боксер Куче Ранци За Момчиња Девојки Лаптоп Ранец Училиште Ранец Книжарница Со Лаптоп Преграда Водоотпорен Повик Дневен Ранец За Патување…
  • Неодамнешно

Симпатична Боксер Куче Ранци За Момчиња Девојки Лаптоп Ранец Училиште Ранец Книжарница Со Лаптоп Преграда Водоотпорен

DEN 527.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Ранец со голем Капацитет● : 16, 7х11, 6х6, 8 инчи Главниот џеб со патент на ранецот има преграда за лаптоп за да го обезбеди вашиот компјутер. Пространиот џеб лесно може да го зачува вашиот лаптоп, учебници и врзивно средство. Предниот дел со патент со голем отвор е многу погоден за складирање канцелариски материјал, клучеви, автобуски картички, мобилни телефони и други ситници. Левите и десните мрежести кеси можат да ги поправат вашите шишиња со вода, чадори и слушалки. Погоден за сите луѓе над 2 години. €Издржлив Материјал : училишната чанта За книги е изработена од Полиестер, кој е водоотпорен и отпорен на кинење, а патентите на секојдневниот дневен пакет се изработени од силни метални патенти, а двонасочното отворање и затворање е поергономско. Лаптопите, книгите, врзивите, облеката лесно се вклопуваат во нашите ранци, оваа чанта за книги е совршена за секојдневно патување. Дополнителниот дизајн на рефлектирачка лента за безбедност гарантира дека возачот може јасно да ве види кога одите или возите ноќе, ефикасно избегнувајќи судири. ●Прилагодливи Ремени За Рамо И Безбедносна Брава● : ранецот за патување може да ја прилагоди должината на ремените за рамо според вашите потреби, а ремените за рамо со влошки за дишење може да го намалат притисокот врз рамената и грбот. Училишните ранци со безбедносни токи ги задоволуваат вашите потреби при возење, качување, кампување и патување, без да се грижите дали торбата ќе падне за време на процесот. ●Мултифункционален Ранец● : пакет за грб со Голем капацитет може да се користи како училишна торба, патна торба, торба за пазарење, торба за кампување, планинарска торба, торба за пикник, спортска торба и торба за вежбање. Стилските и забавни модели се дизајнирани да ги надополнат вашите секојдневни облеки и да додадат чувство на динамика во животот. Овој ранец за лаптоп е идеален за студенти, канцелариски работници, луѓе за одмор и ентузијасти за патувања. }Креативни Подароци : Водоотпорните ранци за училиште може да се користат како подароци за враќање во училиште, подароци за денот на независноста, подароци за дипломирање, подароци за роденден, божиќни подароци итн. за вашето семејство, пријатели, внуци и внуки на разни важни фестивали. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно испратете ни е-пошта и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.