Пери Дома Шенил Леопард Памук 2-Парче Јорган Капак &засилувач; Шам Сет, Близнак XL, Бело
  • Неодамнешно

Пери Дома Шенил Леопард Памук 2-Парче Јорган Капак &засилувач; Шам Сет, Близнак XL, Бело

DEN 1215.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прикажано : Peri Home Chenille Леопард 3-Парче Јорган Покритие и И Измама Во собата Тафтувана шема за печатење животни. Суптилна текстура. Достапно Во Бело. Комплетот за утешител е достапен (се продава одделно). ОПУШТЕНИ Домашни Претрупани слоеви, сонувачки текстури, разноврсни парчиња за кревет што се фрла, а не се прави. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИТЕ Инспиративни дизајни и исклучителните ткаенини создаваат луксузен изглед и чувство. МЕК И ЕЛЕГАНТЕН Пријатен и удобен, модерно гроздобер стил координира со повеќето декори во спалната соба. СОВРШЕНО СЛОЕВИТО Искуство класичен и едноставен изглед кој преминува од сезона во сезона. ВКЛУЧУВА 1 навлака за јорган (68 х 92 инчи) и 1 шам (20 х 26 инчи). ОПУШТЕНИ Домашни Претрупани слоеви, сонувачки текстури, разноврсни парчиња за кревет што се фрла, а не се прави. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИТЕ Инспиративни дизајни и исклучителните ткаенини создаваат луксузен изглед и чувство. МЕК И ЕЛЕГАНТЕН Пријатен и удобен, модерно гроздобер стил координира со повеќето декори во спалната соба. СОВРШЕНО СЛОЕВИТО Искуство класичен и едноставен изглед кој преминува од сезона во сезона. ВКЛУЧУВА 1 навлака за јорган (68 х 92 инчи) и 1 шам (20 х 26 инчи). Облечете го вашиот кревет во диво софистицираната Постелнина Од Леопард Пери Хоум Шенил. Леопард дамки кои се подигнати со суптилна текстура. Скроти со мека бела нијанса, така што добро игра со другите. Спијте цврсто под удобноста на 100% памук. Облечете ја вашата бања во суптилната елеганција На Завесата За Туширање На Решетката Пери Хаум Шенил. Шенилната облога прикажана во решеткаста шема преку завесата е изградена од 100% памук. Достапно во бело или сиво.