Анѓели Куќа Апарати Перат Вертикална Вентилатор Нето Печатење Вентилатор Покрие Анти Зафат Вентилатор Безбедност Нето Покритие Лето Декор
  • Неодамнешно

Анѓели Куќа Апарати Перат Вертикална Вентилатор Нето Печатење Вентилатор Покрие Анти Зафат Вентилатор Безбедност

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фан Безбедност Нето Покритие Лесно се завиткува додека го испуштате свежиот ветер. Мрежа За Безбедност На Вентилаторот. Лесно за миење раце, брзо сушење. Лесен за пакување кога не е во употреба. Фан Безбедност Нето Покритие. Заштитник за прсти. Ги спречува децата да ставаат прсти во вентилаторот. Фан Безбедност Нето Покритие. Заштитник на вентилаторот. Го штити вашиот вентилатор од нечистотија, прашина, полен, чад и влакна од домашни миленици. Фан Безбедност Нето Покритие. Изработен од квалитетен материјал со одлична изработка, безбеден, лесен и издржлив. Фан Безбедност Нето Покритие. Лесно се завиткува додека го испуштате свежиот ветер. Мрежа За Безбедност На Вентилаторот. Лесно за миење раце, брзо сушење. Лесен за пакување кога не е во употреба. Фан Безбедност Нето Покритие. Заштитник за прсти. Ги спречува децата да ставаат прсти во вентилаторот. Фан Безбедност Нето Покритие. Заштитник на вентилаторот. Го штити вашиот вентилатор од нечистотија, прашина, полен, чад и влакна од домашни миленици. Фан Безбедност Нето Покритие. Изработен од квалитетен материјал со одлична изработка, безбеден, лесен и издржлив. Карактеристики-Боја : како што е прикажано/ - Материјал : Пева// - Големина : 140. 39 инчи/ Пакет, Вклучувајќи 1 x Заштитник на Вентилаторот/.