HZCX МОДНИ Машки Гроздобер Памучен Ленен Штанд Јака Жаба-Копчеatsови Палта
  • Неодамнешно

HZCX МОДНИ Машки Гроздобер Памучен Ленен Штанд Јака Жаба-Копчеatsови Палта

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

памук и лен Затворање на копчето. Машинско Перење. треба да ја изберете големината како ВАША ГОЛЕМИНА ВО САД. Ткаенина : памучни ленени мешавини. Категорија : гроздобер долги coови палта за мажи/мажи црна класична долга жаба копчеatот палто/стојат јака памучни ленени палта за мажи/обична ханфу надворешна жаба-копчеatот палто.жаба едно гради копче затворање 3.ткаенината е памук и линија,дише и кул 4.должината е околу коленото. кинески гроздобер стил, кранови вез лажен дводелен дизајн, полн ракав. Затворање на копчето. Машинско Перење. треба да ја изберете големината како ВАША ГОЛЕМИНА ВО САД. Ткаенина : памучни ленени мешавини. Категорија : гроздобер долги coови палта за мажи/мажи црна класична долга жаба копчеatот палто/стојат јака памучни ленени палта за мажи/обична ханфу надворешна жаба-копчеatот палто.жаба едно гради копче затворање 3.ткаенината е памук и линија,дише и кул 4.должината е околу коленото. кинески гроздобер стил, кранови вез лажен дводелен дизајн, полн ракав.