Јуумин Деца Девојки 2 Парчиња Облека Хип Хоп Танц Облека Дуксер Со Качулка Со Спортски Панталони Џез Улична Танцова Облека
  • Неодамнешно

Јуумин Деца Девојки 2 Парчиња Облека Хип Хоп Танц Облека Дуксер Со Качулка Со Спортски Панталони Џез Улична Танцова

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% Полиестер, 5% Метал Деца Девојки Дуксер со Спортски Панталони За Изведба. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Со качулка, исечен дуксер со долги ракави е отпечатен со шема на пеперутка. Спортски панталони со среден струк со еластичен појас, метален ланец и џеб за декорација. Совршен за танц, хип хоп, уличен танц, сценски перформанси, спорт итн. Комплетот Вклучува : 1пц Дуксер, 1пц Суичери Состојба : Ново Со Материјал За ознаки : 95% Полиестер, 5% Метална Ознака Бр.- /- - - Препорачана Големина-|Градите|-Ракав|-Должина На Врвовите- - - | - - - - Должина На Панталоните - - - | - - - - Половината На Панталоните-|-Колкот- -4|-4 Years|-26.5"/76см -6|-6 Years|-28.8"/25cm-|-29"/74cm-|19.5"/80см -8|-8 Years|-29.5"/85см -10-|10 Years|-31.5"/86cm|-22"/57cm-|35"/90cm- -12-|12 Years|-33.45 cm-|-36"/92cm-|-23.5 cm-|37"/95cm- -14-|14 Years|-35.5"/98cm|-25"/64cm-|39"/100см -16-|16 Years|-37.