КОНЕХОЈ 24 Спакувајте Јасна Торба За Козметика - Пвц Кеси За Шминка-Чиста Торбичка За Тоалети Со Патент-Преносливи Проѕирни Торби За Тоалети-Водоотпорни Чанти За Шм?
  • Неодамнешно

КОНЕХОЈ 24 Спакувајте Јасна Торба За Козметика - Пвц Кеси За Шминка-Чиста Торбичка За Тоалети Со Патент-Преносливи

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?●ДАРЕЖЛИВ КАПАЦИТЕТ●Овој Јасен комплет За Козметички Кеси вклучува 24 парчиња 7,09 х 4,72 инчни пвц чанти за шминка, обезбедувајќи доволно простор за складирање на сите ваши најважни работи за убавина на едно место ?€ВОДООТПОРЕН и ИЗДРЖЛИВ q Направен Со висококвалитетен пвц материјал, овие торбички за тоалети со патент се водоотпорни и издржливи, совршени за патување или секојдневна употреба. ?●РАЗНОВРСНА и МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ● Без разлика Дали се пакувате за патување, се упатувате кон теретана или ви треба само пригоден начин за чување на вашата шминка, основни работи за бања, тоалети,па дури и канцелариски материјал или додатоци, овие јасни козметички торби ве покрија. Неговиот лесен и компактен дизајн го олеснува носењето. ?●ТРАНСПАРЕНТЕН ДИЗАЈН●јасниот дизајн ви овозможува лесно да видите што има внатре во секоја торба, што го олеснува наоѓањето на производите што ви се потребни без да копате низ неуредна торба за шминка. ?●МАТЕРИЈАЛ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА+ нашите јасни кеси за шминка направени од висококвалитетен пвц материјал за повеќекратна употреба. Со избирање торба за шминка за повеќекратна употреба, можете да помогнете во намалувањето на пластичниот отпад и да дадете позитивен придонес за планетата. ?●ДАРЕЖЛИВ КАПАЦИТЕТ●Овој Јасен комплет За Козметички Кеси вклучува 24 парчиња 7,09 х 4,72 инчни пвц чанти за шминка, обезбедувајќи доволно простор за складирање на сите ваши најважни работи за убавина на едно место. ?€ВОДООТПОРЕН и ИЗДРЖЛИВ q Направен Со висококвалитетен пвц материјал, овие торбички за тоалети со патент се водоотпорни и издржливи, совршени за патување или секојдневна употреба. ?●РАЗНОВРСНА и МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ● Без разлика Дали се пакувате за патување, се упатувате кон теретана или ви треба само пригоден начин за чување на вашата шминка, основни работи за бања, тоалети,па дури и канцелариски материјал или додатоци, овие јасни козметички торби ве покрија. Неговиот лесен и компактен дизајн го олеснува носењето.