Удобниот Сон џуниор | Преголемо Светло Ќебе За Носење Микрофибер, Една Големина Одговара На Сите, Како Што Се Гледа На Резервоарот За Ајкули ,
  • Неодамнешно

Удобниот Сон џуниор | Преголемо Светло Ќебе За Носење Микрофибер, Една Големина Одговара На Сите, Како Што Се Гледа

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Брендот што лансираше светска лудост и го направи носењето на вашето ќебе нешто. УДОБНОТО ќебе за носење Dream TM е еден слој на претрупан микрофибер што е толку мек, ќе се чувствувате како да носите ќебе за бебиња. Неговото чувство и леснотија налик на свила го прави совршен за носење низ куќата, па дури и за носење со себе кога ви треба вашата топлина за патување. Доведете го на следната скара на отворено, кампување, плажа, возење, спиење или носете го на училиште!. Повлечете ги нозете во премиум лесниот микрофибер од руно за целосно да се покриете на каучот, превртете ги ракавите нагоре за да си направите закуска и слободно движете се додека ја земате топлината каде и да одите. Не грижете се за лизгање или лизгање на ракавите. Не се влече ниту на подот. Тоа е еден слој на меки топлина. Со огромна кадифена хауба, џеб од торбар, преголеми ракави и високо-низок раб, УДОБНОСТА е како да ве гушка облак! Сега можете да го носите вашето ќебе насекаде! Без разлика дали станува збор за попладневна дремка, работа од дома, прошетка со кучето или летно кампување, ова пријатно ќебе за носење руно обезбедува пријатна топлина што дише совршена за внатрешна или надворешна употреба. Хардвер : Карактеристики на затворање со четвртина патент : качулка, преден џеб од торбар, преголеми долги ракави,еднослојно тело од микрофибер Мери 57"х41" х0, 5 " Содржина : 100% полиестер. Опис на возраста : Мало Дете. Цел пол : женски. Број на предмети : 1.