Кал Рипкен Џуниор Били Рипкен Потпиша Ролингс ОМЛ Бејзбол - Фанатици Бав Холо-Автограм Бејзбол Топки
  • Неодамнешно

Кал Рипкен Џуниор Били Рипкен Потпиша Ролингс ОМЛ Бејзбол - Фанатици Бав Холо-Автограм Бејзбол Топки

DEN 5663.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол. Кал Рипкен Џуниор Били Рипкен Потпиша Ролингс ОМЛ Бејзбол-Фанатици Бав Холо Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограм нема да биде вклучен кал Рипкен џуниор сувенири. Балтимор ориолес сувенири.