Biswaye 2-Пакет 18V 3.8 АХ HPB18 - Ope Замена На Батеријата За Црна &засилувач; Декер 18v Батерија, И Bdfc240 Брзо Полнач Компатибилен Со Црна &засилувач; Декер 9.6 V-18V-24V Никад Nimh Батери?
  • Неодамнешно

Biswaye 2-Пакет 18V 3.8 АХ HPB18 - Ope Замена На Батеријата За Црна &засилувач; Декер 18v Батерија, И Bdfc240

DEN 1102.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Замена На Батеријата : 38 АХ 18в Ни-ЦД замена батерија За Црна & Декер 18-Волти БАТЕРИЈА HPB18-OPE, HPB18, FSB18, 244760-00, A1718, FS18 FL, HPB18-OPE2. Како ДА ИМАТЕ НОВ јадач на плевел : совршено Одговара на системот ЗА огнена бура 18 V и работи силно. Овој 2-Пакет 18v батерии завршува дворот работи добро без страв дека ќе работи ниско на Енергија За Црно & Декер 18v безжичен низа тример, хеџ тример, хеџ клипер, вежба, плевел јаде и плевел вакер. Замена Полнач : Мулти волти 9.6 V-18 V-24 V батерија полнач замена За црна & Декер оригиналниот полнач FSMVC, BDFC240, BDCCN24, 90556254-01, 90592360-01. Брз Полнач : Поддржува влез на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА од 100-240 V, ги полни батериите за помалку од 90 минути и ве спречува да ги преполните батериите, ги полни за многу пократок временски период. Пакетот Вклучува : 2 парчиња * 18v 3.8 Ah HPB18-Замена НА Батерии ope ЗА Црни И ДЕКЕР 18v Надворешни Безжични Електрични Алати, 1pc * Biswaye Брз Полнач FSMVC Компатибилен Со Црно И Декер 18 V 14.6 V 24 V Слајд Батерија HPB18-OPE HPB18 HPB14 HPB12 HPB96 хпб24. Сите Компатибилни : 3.8 АХ 18в Ни-ЦД батерија замена За Црна & Декер 18-Волт батерија HPB18-OPE, HPB18, FSB18, 244760-00, A1718, FS18 FL, HPB18-OPE2. (Одговараат за 2 или 3 Пронг уред). Сите Компатибилни : 3.8 АХ 18в Ни-ЦД батерија замена За Црна & Декер 18-Волт батерија HPB18-OPE, HPB18, FSB18, 244760-00, A1718, FS18 FL, HPB18-OPE2. (Одговараат за 2 или 3 Пронг уред).6 V-18 V-24 V Батерија Брз Полнач FSMVC BDFC240 Компатибилен Со Black & Dacker : оваа замена На Полначот За Black & Decker 18 V 14.6 V 24 V Никад & Nimh Полнач За Батерии : (Одговараат за 2 & 3 огради HPB18. НЕ одговарајте НА PS130 PS160) FSMVC, 90556254-01, 90592360-01, BDCCN24, BDFC240 Biswaye 18v Ni-Cd Батерија За BLACK & DACKER 18v батерија : BD18 PSK, BDGL1800, BDGL18 K-2, CD182 K-2, CD18 SFRK, CD18 SK-2, CDC180 AK, CDC180 ASB, CDC18 GK2, EPC18 CABK, EPC18 CAKFS18 BX, Fs180bx, Fs188f4, FSB18, GCO18 SFB, GLC2500, HP188 F2 B, HP188 F3 B, HP188 F3 K, HPD1800, HPD18 K-2, HPG1800, HPG18 K-2 NHT518, NPP2018, Npt3118, NS118, Nst1810, NST2018, ps182kb, PS18 K2, XTC183 BK, XTC18 BK, 244760-00, A18, HPB18, HPB18-OPE BISWAYE ЗАМЕНА БАТЕРИЈА : КОМПАТИБИЛЕН СО ЦРНА & DECKER 18-ВОЛТИ НАДВОРЕШНИ БЕЗЖИЧНИ ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ FS1800 CS, FS1800 D, FS1800 D-2, fs1800d, fs1800rs, FS1800 S, FS1802 D, FS1802 S, FS1802 S, FS1806 CSL, FS18 CS, FS18 HV, FS18 ID, FS18 PS, FS18 PSK, FS18 RS, FSL18, Fsx1800hd, fsx18hd пакетот ВКЛУЧУВА : 1 * BISWAYE 9.