Гроздобер Наутичка Кука За Сидро, Рустикална И Шик Кука За Палто, Наутички Куки Монтирани На Ѕид, Кука За Кујнско Сидро, Кука За Крпи За Бања
  • Неодамнешно

Гроздобер Наутичка Кука За Сидро, Рустикална И Шик Кука За Палто, Наутички Куки Монтирани На Ѕид, Кука За Кујнско

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Уникатен стил●наутичка ѕидна кука ослободете се од обичната декорација на куката, куките за сидро монтирани на ѕид, елегантен и едноставен дизајн , наутички куки во ретро стил, направете вашиот дом да има уникатен стил ●Диверзификација на функцијата ● куките за Сидро можат да стават палта, капи и клучеви. Виси предмети во кујната, или виси крпи во бањата, сидро бања декор итн. Не само што е многу практичен, туку може да се користи како украс за да се направи домот поубав. ●Лесен за инсталирање ● наутички куки за сидро само користете ја обезбедената цевка за проширување и завртки за да ја поправите куката за сидро во положбата што треба да се инсталира. Многу стабилно, не грижете се дали ќе падне. €Висок квалитет●Наутички куки изработени од висококвалитетни метални материјали, рачно полирани на аглите, тој е исклучително отпорен на корозија и не ' рѓосува. Може да се користи долго време. ●Ќе добиете кука за сидро монтирана на ѕид, големината е околу 3. 3 цевки за проширување и 3 завртки за прицврстување. Ѕид монтирани наутички сидро кука. Фиксиран во вратата од дневната соба за да висат клучеви или да стават облека и капи фиксирани во бањата за да висат крпи итн. фиксиран во кујната за да висат други предмети.Материјал : Железна Боја : Сина Боја : Прибл.4 инчен пакет Вклучува : 1 парчиња ретро наутичка кука за сидро,3 парчиња завртка за прицврстување, 3 парчиња цевка за проширување.Забелешка : Поради рачно мерење, големината ќе биде малку отстапена, но тоа нема да влијае на употребата.Поради светлината за снимање и резолуцијата на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата.