Supre Snooki Сонце &засилувач; Крајбрежјето Ултра Затемнување Природен Бронзер 12 унци
  • Неодамнешно

Supre Snooki Сонце &засилувач; Крајбрежјето Ултра Затемнување Природен Бронзер 12 унци

DEN 527.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супре Снуки Сонце И Крајбрежје Ултра Затемнување Природен Бронзер 12 унци Бронзерите без природни ленти овозможуваат кожата дополнително да се затемни по изложувањето НА УВ зраци. Технологијата за Хипердемно Сончање во комбинација со моќна мешавина Од Природни Бронзери помага да се подобри вашата сесија за сончање, давајќи драматично темна боја без ленти. Екстрактот од божур ја хидрира, храни и ја условува кожата одржувајќи ја мека на допир. Екстрактот од хибискус и Лимонова Трева богат со антиоксиданси помага да се изедначи и подобри целокупната текстура на кожата. Технологијата За Боење на тетоважи комбинира есенцијални Минерали, Алое Вера и Алги за да помогне во одржувањето на бојата и живоста на тетоважите. Супре Снуки Сонце И Крајбрежје Ултра Затемнување Природен Бронзер 12 унци. Бронзерите без природни ленти овозможуваат кожата дополнително да се затемни по изложувањето НА УВ зраци. Технологијата за Хипердемно Сончање во комбинација со моќна мешавина Од Природни Бронзери помага да се подобри вашата сесија за сончање, давајќи драматично темна боја без ленти. Екстрактот од божур ја хидрира, храни и ја условува кожата одржувајќи ја мека на допир. Екстрактот од хибискус и Лимонова Трева богат со антиоксиданси помага да се изедначи и подобри целокупната текстура на кожата. Технологијата За Боење на тетоважи комбинира есенцијални Минерали, Алое Вера и Алги за да помогне во одржувањето на бојата и живоста на тетоважите. Supre Snooki Сонце И Крајбрежје Ултра Затемнување Природен Бронзер 12oz Го Прават секојдневниот ден на брегот со Сонце На Снуки И Крајбрежја Ултра Затемнување Природен Бронзер. Комбинацијата на природни бронзери и Екстракт Од Божур помага да се обезбеди супериорна влага и хидратација додека ве остава со сјаен бронзен сјај без ленти. Хибискус, со својата магична репутација за поттикнување на сеопфатен посвеж, помлад, помазен изглед на тен плус антиоксидантна богата Лимонска Трева-совршен пар за зачудувачки природен поттик за младост.