Proaim Коцка Двострани Камера Кабли Организаторот Торбичка За Отплеткани Кабли, Полначи, Адаптери, Lavalier Микрофони &засилувач; Други Додатоци. Двострана Торбичка Со Ја
  • Неодамнешно

Proaim Коцка Двострани Камера Кабли Организаторот Торбичка За Отплеткани Кабли, Полначи, Адаптери, Lavalier

DEN 224.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте му на вашиот кабел и додатоци свој уреден простор за складирање Со Двострана Торбичка За Организатор На Кабел За Кабел На Коцката Proaim Тенката и лесна торбичка е удобно доволно голема за да ги носи вашите кабли, полначи, лавалиер микрофони или други додатоци на едно место. Неговите проѕирни страни се широко отворени и јасни на прв поглед, овозможувајќи ви да го пронајдете точниот додаток или алатка што ви треба за кратко време. Има патент за брз пристап на врвот Купете со доверба. Дајте Му На Вашиот Кабел Купи со доверба.