Уфридеј Јасно Туш Завеса Лагер 72 х 72 инчи, ЕВА 3Д Калдрма Пондерирана Пластична Бања Туш Завеса Лагер со 3 Големи Магнети, Дебели, Тешки, Транспарентни.
  • Неодамнешно

Уфридеј Јасно Туш Завеса Лагер 72 х 72 инчи, ЕВА 3Д Калдрма Пондерирана Пластична Бања Туш Завеса Лагер со

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?€3 Големи Магнети на Дното Q : оваа пондерирана облога за завеси за туширање е тешка Оваа завеса за туширање е густа и убаво изработена со 3 големи магнети на дното кои помагаат водата да не истече. ?●Висококвалитетен Материјал Ева● : чистата обвивка за завеси за туширање е изработена од 100% врвен пластичен материјал што отфрла вода ЕВА, кој е лесен за закачување, лесен за чистење, се суши многу брзо,, густ е и издржлив изгледа убаво со вашиот туш. ?●Стандардна Обвивка за Завеси за Туширање● : оваа облога за туширање е 72" ширина за 72" должина одговара на туш или када со стандардна големина во бањата со многу големини, без разлика дали имате права или закривена прачка за туширање!. ?●Инструкции за нега : оваа проѕирна обвивка за завеси за туширање е сува брза, лесна нега, марамчиња чисти со влажна крпа. не може да се пере во машина, по туширање, не заборавајте да ја одржувате вентилацијата. ?`+Прилика : пластичната обвивка за завеси за туширање е идеална за кампери, дом, апартмани, училишта тушеви, хотели, студентски домови, тушеви за атлетски клубови и многу други. Лесно се чисти и одржува со влажна крпа. дури и ако мислите дека е премногу долго или сакате да ја трансформирате оваа завеса за туширање, можете да ја скратите за да ја прилагодите должината. Се разбира, треба добро да ја скратите. ?€3 Големи Магнети на Дното Q : оваа пондерирана облога за завеси за туширање е тешка. Оваа завеса за туширање е густа и убаво изработена со 3 големи магнети на дното кои помагаат водата да не истече. ?●Висококвалитетен Материјал Ева● : чистата обвивка за завеси за туширање е изработена од 100% врвен пластичен материјал што отфрла вода ЕВА, кој е лесен за закачување, лесен за чистење, се суши многу брзо,, густ е и издржлив изгледа убаво со вашиот туш. ?●Стандардна Обвивка за Завеси за Туширање● : оваа облога за туширање е 72" ширина за 72" должина одговара на туш или када со стандардна големина во бањата со многу големини, без разлика дали имате права или закривена прачка за туширање!.