Велигден Отпечатоци Кошули Мало Девојче Момчиња Со Кратки Ракави Зајаче Маица Деца Девојки Маици Блузи Момчиња Бренд Кошули
  • Неодамнешно

Велигден Отпечатоци Кошули Мало Девојче Момчиња Со Кратки Ракави Зајаче Маица Деца Девојки Маици Блузи Момчиња

DEN 846.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Одело за вашето бебе на возраст од 18-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години, 6-7 години. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте мерење на големината на деталите во Описот на Производот пред купувањето и проверете дали големината што ќе ја изберете одговара како што се очекуваше!Користете слична облека за да ја споредите со големината. Quolor : Темно Сина ;Пакетот вклучува : 1 PC МАИЦА, внимание plz : Ако вашето дете е, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Секое прашање во врска со нашите предмети, ве молиме почувствувајте дека не можете да не контактирате, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Памучна ткаенина, без никаква штета за нежната кожа на вашето бебе,одличен квалитет, дише и флексибилно.Вашето слатко срце ќе ужива во извонредното мазно вклопување и одличната удобност. `+ Бебешки Дуксери 2022 Пролет Лето/Блузи/Маици/Блузи/Блузи / Блузи/Маица /Кошула . и шармантен дизајн достапен, лесен за носење и соблекување, добро Со други тимови или чевли,Направете ја вашата принцеза или повеќе симпатична и симпатична. €®Совршен за новороденче мало дете деца момчиња девојчиња излегуваат надвор и фотографираат или секојдневно носат, исто така како најдобар подарок за , роденденски подарок, забава, нова година, празник и така натаму, Симпатичен дизајн, удобна ткаенина и многу поубава од сликите, на бебињата ќе им се допадне како подарок.

❀Gender:
Boy
❀Material:
Cotton Blend
❀Suitable for season:
Summer
❀Clothing Length:
Regular
❀Pattern Type:
Cartoon Print
❀Decoration:
None
❀Sleeve length:
Short Sleeve
❀Style:
Cute
❀Collar:
O-neck
❀Occasion:
Casual,Daily,Party
❀Both hand wash and machine wash is OK:
❀Package include:
1PC T-shirt
❀A perfect gift for your little baby :