Лезбејка Нов Силиконски Капак Случај Кожата За Xbox Еден Контролер, Камо Црвено
  • Неодамнешно

Лезбејка Нов Силиконски Капак Случај Кожата За Xbox Еден Контролер, Камо Црвено

DEN 833.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Сосема ново и висококвалитетно куќиште за силиконски ракави За Контролер Xbox One ●Притискањето копчиња со соодветно сечење придонесува за практично работење. Го штити Вашиот Контролер Xbox One од прашина, гребнатини, оштетување при секојдневна употреба. Изработени од издржлив материјал. ●Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти без да мора да ја отстранувате кожата. ●Сосема ново и висококвалитетно куќиште за силиконски ракави За Контролер Xbox One. ●Притискањето копчиња со соодветно сечење придонесува за практично работење. Го штити Вашиот Контролер Xbox One од прашина, гребнатини, оштетување при секојдневна употреба. Изработени од издржлив материјал. ●Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти без да мора да ја отстранувате кожата. Карактеристики : Персонализирајте го вашиот контролер и заштитете го вашиот контролер со нормални капки и гребнатини за време на употребата. Добијте дополнителен стисок и подобрете ја вашата игра со овој капак на силиконски контролер што не се лизга. Прецизно отворање за сите функции, како аналоген стап, влошки за сензори за допир, дупка за звучници и други копчиња, за да можете да уживате во играње на сите игри и полнење на вашите безжични контролери без отстранување на кожата. Пакетот Вклучува : 1 X силиконски случај (Xbox еден контролер не е вклучен).