балансирано Тело Алегро Поместена Табла За Домашно Студио Пилатес Опрема
  • Неодамнешно

балансирано Тело Алегро Поместена Табла За Домашно Студио Пилатес Опрема

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПИЛАТЕС ОПРЕМА : Оваа Табла Со Облоги додава разноврсност на вашиот реформатор Заедно со обезбедување основа за кардио вежби, таа исто така пресоздава точна стоечка положба додека лежите. За АЛЕГРО РЕФОРМАТОР : постојаната платформа На Реформаторот Алегро е претходно конфигурирана да ја прифати Оваа Табла Со Облоги за зголемена леснотија на користење. ШИРОКА ОСНОВА : оваа удобна табла обезбедува поширока основа и додадена перница за оние на кои им е потребна поголема отпорност на удар, помагајќи да се додаде поддршка за зглобовите на нозете и коленото. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : вклучивме рачки лесни за носење за да ја направиме инсталацијата ветре. Едноставно водете ја плочата во дадениот слот и вклучете го клипот за да го држите на место. БАЛАНСИРАНО ТЕЛО : Избалансирано Тело е посветено на обезбедување опрема за вежбање Пилатес и образование што им овозможува на корисниците да внимаваат на движењето, да прават здрави промени во животниот стил и на крајот да најдат рамнотежа. ПИЛАТЕС ОПРЕМА : Оваа Табла Со Облоги додава разноврсност на вашиот реформатор. Заедно со обезбедување основа за кардио вежби, таа исто така пресоздава точна стоечка положба додека лежите. За АЛЕГРО РЕФОРМАТОР : постојаната платформа На Реформаторот Алегро е претходно конфигурирана да ја прифати Оваа Табла Со Облоги за зголемена леснотија на користење. ШИРОКА ОСНОВА : оваа удобна табла обезбедува поширока основа и додадена перница за оние на кои им е потребна поголема отпорност на удар, помагајќи да се додаде поддршка за зглобовите на нозете и коленото. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : вклучивме рачки лесни за носење за да ја направиме инсталацијата ветре. Едноставно водете ја плочата во дадениот слот и вклучете го клипот за да го држите на место. БАЛАНСИРАНО ТЕЛО : Избалансирано Тело е посветено на обезбедување опрема за вежбање Пилатес и образование што им овозможува на корисниците да внимаваат на движењето, да прават здрави промени во животниот стил и на крајот да најдат рамнотежа. Поместените Скокачки Табли додаваат разноврсност на вашиот Пилатес реформатор. Покрај тоа што дозволува скокање и други кардио вежби, Скокачката Табла исто така создава био-механички точна стоечка положба додека лежите на реформаторот, што го прави совршен додаток на опремата за домашно студио.