КАПАЧИЊА ЗА Коса САТЕНСКА Хауба За Коса Капачиња За Туширање Симпатична Шема На Срце Еластична Капа За Коса За Капење Во Салон За Повеќекратна Употреба За Девојче ?
  • Неодамнешно

КАПАЧИЊА ЗА Коса САТЕНСКА Хауба За Коса Капачиња За Туширање Симпатична Шема На Срце Еластична Капа

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Срце Шема Шапка Убава Деликатна Исклучителна Мода Водоотпорен Капи Капа За Капење Туш Капа за Капа За туширање со шема На срце Стилско Капаче За Капење Водоотпорни Капачиња За Коса Капачиња За Бања За Секојдневна Употреба. Покрај тоа, ние исто така ќе ви обезбедиме добра услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ќе ви одговориме навреме. еден од најдобрите избори за вас. девојки туш капа водоотпорен туш капа. Срце Шема Шапка Убава Деликатна Исклучителна Мода Водоотпорен Капи Капа За Капење Туш Капа за. Капа За туширање со шема На срце Стилско Капаче За Капење Водоотпорни Капачиња За Коса Капачиња За Бања За Секојдневна Употреба. Покрај тоа, ние исто така ќе ви обезбедиме добра услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ќе ви одговориме навреме. еден од најдобрите избори за вас. девојки туш капа водоотпорен туш капа. Опис побарајте убава бања за да ја завиткате косата? Или сакате да најдете уникатен за да ја поправите косата кога ќе го измиете лицето или шминка? Тогаш овој производ е совршен за вас. Повеќе од тоа, погоден е и за употреба во фризерски салон, што им овозможува на вашите омилени производи за длабоко уред да навлезат подлабоко од кога било. Карактеристики-Боја : Сина, Розова, Розова, Виолетова. - Материјал : Предиво+ ПЕВА. - Големина : Околу 26х26х0, 1см/ 10, 2х10, 2х0, 03 инчи. - Изработен од материјал за долго време и издржлива употреба. - Одлично за заштита на косата, додека туширање или кондиционирање на косата. - многу удобен и удобен за употреба. Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба. - Одлично за жени во шминка, средство за отстранување шминка, чиста убавина на лицето или бања. - Овој производ е исто така погоден за перформанси на изолација на производот. Неопходен за дома или салон.- Боја : Избрана Боја.- Големина : 26см. Пакет Вклучувајќи 4 х Туш.