Организатор На Потпирач За Раце за софа Со Држач за Чаши, Нелизгачка Фотелја Кади Тв Држач За Далечински Управувач Тросед Фиока За Фотелји Торба За Складирање Маса
  • Неодамнешно

Организатор На Потпирач За Раце за софа Со Држач за Чаши, Нелизгачка Фотелја Кади Тв Држач За Далечински

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿€Удобен дизајн на фиока q : со горна фиока за совршено држење чаша чаша вода или какви било омилени закуски Дното и страните на фиоката се полни со картон. Не е лесно да се деформира. ✿●Дизајн на џебови● : со голем џеб, три мали џебови и послужавник. Погоден за држење списанија, ТВ, очила, закуски, чаши и многу повеќе. ✿●Издржлив и водоотпорен● : Изработен од издржлива оксфордска ткаенина. Лесен за чистење и рачно перење. Заштеда на простор и водоотпорен, едноставен, но удобен. 】+ Домашни основни работи : тоа е совршен избор дома за секој кауч или потпирач за раце за стол, ги чува работите многу чисти и уредни внатре и многу лесно се излегуваат со употреба. ✿€Широка примена : оваа торба за складирање софа е идеална за повеќето софи, лежалки и краци за стол, софа, во која МОЖЕ да СЕ сместат ВАШИОТ далечински управувач на ТВ, телефони, списанија, тетратки, пенкала, очила, закуски и слушалки итн. ✿€Удобен дизајн на фиока q : со горна фиока за совршено држење чаша чаша вода или какви било омилени закуски. Дното и страните на фиоката се полни со картон. Не е лесно да се деформира. ✿●Дизајн на џебови● : со голем џеб, три мали џебови и послужавник. Погоден за држење списанија, ТВ, очила, закуски, чаши и многу повеќе. ✿●Издржлив и водоотпорен● : Изработен од издржлива оксфордска ткаенина. Лесен за чистење и рачно перење. Заштеда на простор и водоотпорен, едноставен, но удобен. 】+ Домашни основни работи : тоа е совршен избор дома за секој кауч или потпирач за раце за стол, ги чува работите многу чисти и уредни внатре и многу лесно се излегуваат со употреба. ✿€Широка примена : оваа торба за складирање софа е идеална за повеќето софи, лежалки и краци за стол, софа, во која МОЖЕ да СЕ сместат ВАШИОТ далечински управувач на ТВ, телефони, списанија, тетратки, пенкала, очила, закуски и слушалки итн.