TCL |2022 Безжични Слушалки S180 &засилувач; |2022| 30se Телефон 128gb + 4GB RAM МЕМОРИЈА
  • Неодамнешно

TCL |2022 Безжични Слушалки S180 &засилувач; |2022| 30se Телефон 128gb + 4GB RAM МЕМОРИЈА

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Хибриден АНЦ Режим Q : Que Активните Слушалки За Откажување На Бучавата обезбедуваат извонредно намалување од 25d B за вистинско извонредно музичко уживање ——?Со оваа хибридна анц технологија, дури и кога сте во бучна средина, сепак можете да се концентрирате на правење свои работи, како што се работа, игри, гледање филмови или спорт. €Hi-Fi Стерео Звук со Драјвери од 10mm Q : Vv Уживајте во моќен бас Со TCL MOVEAUDIO S180 возачи за поништување на бучава од 10mm ?Подесени Од професионален аудио тим Од Светска класа. €30h Вкупно Време За Играње Q : Qurfle 15 минути може да се слуша за 1 часа. Земете 30 ЧАСА време за играње безжични Слушалки. ——?додека другите слушалки се полнат, но сепак уживате во целодневната музичка забава. 128gb Големо Складирање : Создадете неверојатни видеа и слики во секое време со леснотија. Со отклучен МОБИЛЕН телефон TCL 30 SE, нема да останете без простор - Уживајте во собирањето спомени со големо складирање до 128 GB. Можете исто така да додадете до 512 GB меморија со microsd картичка (продадена одделно).52 " HD+ дисплеј : Напојуван од NXTVISION, ai оптимизацијата му овозможува на екранот да испорача повеќе шаренило и јасна јасност за да ве потопи во суптилни детали. Режимите за удобност на очите имаат подобра заштита од сина светлина. Ќе чувствувате помалку напрегање на очите додека користите TCL мобилен телефон 30 SE на слабо осветлени места и ќе уживате во времето на читање удобно под сончева светлина. ●Хибриден АНЦ Режим Q : Que Активните Слушалки За Откажување На Бучавата обезбедуваат извонредно намалување од 25d B за вистинско извонредно музичко уживање. ——?Со оваа хибридна анц технологија, дури и кога сте во бучна средина, сепак можете да се концентрирате на правење свои работи, како што се работа, игри, гледање филмови или спорт. €Hi-Fi Стерео Звук со Драјвери од 10mm Q : Vv Уживајте во моќен бас Со TCL MOVEAUDIO S180 возачи за поништување на бучава од 10mm ?Подесени Од професионален аудио тим Од Светска класа.