OnePlus 10T 5G Dual-Sim 256GB ROM + 16gb RAM Фабрика Отклучен 5g Паметен Телефон-Меѓународна Верзија
  • Неодамнешно

OnePlus 10T 5G Dual-Sim 256GB ROM + 16gb RAM Фабрика Отклучен 5g Паметен Телефон-Меѓународна Верзија

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За Купувачите ВО САД : Овој Паметен Телефон не е компатибилен/нема да работи со НИКАКВИ МРЕЖИ НА ЦДМА, вклучувајќи : ВЕРИЗОН, СПРИНТ, МОБИЛЕН ВО САД Ве молиме проверете кај вашиот мрежен провајдер за 3g или 4g/LTE компатибилност проверете пред да купите. Двојна СИМ, Мрежна Компатибилност, СИМ КАРТИЧКА 1 & 2 : [2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/ИЛИ 3 G : WCDMA 800(B19) / 850(B5) / 900(B8) / 1700/2100(B4) / 1900(B2) / 2100(B1) и/ИЛИ 4 G : 4 G : LTE-FDD 600(B71) / 700(B12) / 700(B13) / 700(B17) / 700(B28) / 800(Б20) / 850(б5) / 850(Б18) / 850(Б19) / 850(Б26) / 900(Б8) / 1500(Б32) / 1800(б3) / 1900(Б2) / 1900(Б25) / 1900(Б39) / 2100(Б1) / 2100(Б66) / 2300(б30) / 2500(б41) / 2600(Б7) / 2600(Б38) / 3500(Б48) / 5200(Б46) И/Или 5г : Са/Нса 1 / 2 / 3 / 5 / 7 / 8 / 20 / 25 / 28 / 30 / 38 / 41 / 48 / 66 / 71 / 77]. 6,7 инчи, ТЕЧНОСТ АМОЛЕД, 1080 х 2412 Пиксели, Корнинг Горила Стакло 5. 256gb Складирање, 16 GB RAM МЕМОРИЈА. Андроид 12, Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1( 4 nm), Окта-јадро (1x3, 19 GHz Кортекс-X2 & 3x2, 75 GHz Кортекс-A710 & 4x1, 80 GHz Кортекс-A510). 50 ПРАТЕНИЦИ, ф/1,8, 24мм (широк), 1/1, 56", 1,0€, PDAF, OIS, 8 MP, f/2,2, 120( ултравид), 1/4", 1,12 qm, 2 MP, f/2,4, (макро), Фронт, 16 MP, f/2,4, 24mm (широк), 1/3", 1,0 qm. One Plus 10 T 5 G се напојува со 3,19 ghz окта-јадрен процесор и доаѓа со 16 GB RAM МЕМОРИЈА. Oneplus 10 T 5g пакува 256gb внатрешна меморија што не може да се прошири преку micro SDXC (посветен слот) One Plus 10 T 5 G работи Со Android 12 и се напојува со 4800mah неотстранлива батерија. ФРЕКВЕНЦИИ : КОМПАТИБИЛНИ ЗА УПОТРЕБА СО МРЕЖА SIM КАРТИЧКИ КОИ РАБОТИ НА SIM КАРТИЧКАТА 1 : 2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G : WCDMA 800(B19) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1700/2100(B4) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G : LTE-ФЛОПИ 600(B71) / 700(Б12) / 700(B13) / 700(B17) / 700(B28) / 800(B20) / 850(Б5) / 850(B18) / 850(B19) / 850(B26) / 900(Б8) / 1500(B32) / 1800(Б3) / 1900(Б2) / 1900(B25) / 1900(B39) / 2100(Б1) / 2100(B66) / 2300(B30) / 2500(B41) / 2600(B7) / 2600(B38) / 3500(B48) / 5200(B46) и/или 5 G : SA/NSA 1 / 2 / 3 / 5 / 7 / 8 / 20 / 25 / 28 / 30 / 38 / 41 / 48 / 66 / 71 / 77 на SIM-КАРТИЧКА 2 : 2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G : WCDMA 800(B19) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1700/2100(B4) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G : LTE-ФЛОПИ 600(B71) / 700(Б12) / 700(B13) / 700(B17) / 700(B28) / 800(B20) / 850(Б5) / 850(B18) / 850(B19) / 850(B26) / 900(Б8) / 1500(B32) / 1800(Б3) / 1900(Б2) / 1900(B25) / 1900(B39) / 2100(Б1) / 2100(B66) / 2300(B30) / 2500(B41) / 2600(B7) / 2600(B38) / 3500(B48) / 5200(B46) и/или 5 G : SA/NSA 1 / 2 / 3 / 5 / 7 / 8 / 20 / 25 / 28 / 30 / 38 / 41 / 48 / 66 / 71 / 77 ВАЖНО : ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ МРЕЖЕН ОПЕРАТОР ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ ПРОВЕРИ ПРЕД да се КУПАТ.