Чистач на кожа, Рн Избалансиран, 33,8-мл.
  • Неодамнешно

Чистач на кожа, Рн Избалансиран, 33,8-мл.

DEN 338.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен за употреба производ безбедно, но сепак агресивно, ги чисти сите кожи Ја отстранува нечистотијата и нечистотијата од нетретирана кожа (кожата повторно ќе се осветли по сушењето). Лесно продира во влажна или сува кожа за да се поврзе со кожни влакна. Не остава кожа масна, леплива, лизгава - нема мрсни остатоци за дамка или промена на бојата на облеката. За најдобри резултати следете чистење со примена На Лексол Кожен Регенератор додека е влажен. Лесен за употреба производ безбедно, но сепак агресивно, ги чисти сите кожи. Ја отстранува нечистотијата и нечистотијата од нетретирана кожа (кожата повторно ќе се осветли по сушењето). Лесно продира во влажна или сува кожа за да се поврзе со кожни влакна. Не остава кожа масна, леплива, лизгава - нема мрсни остатоци за дамка или промена на бојата на облеката. За најдобри резултати следете чистење со примена На Лексол Кожен Регенератор додека е влажен. Лексол Кожа Почиста 33.