Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973453176 Завртка За Превоз одделение 5, 3/8-16 х 2, Парче-8
  • Неодамнешно

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973453176 Завртка За Превоз одделение 5, 3/8-16 х 2, Парче-8

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијаметар 1 : 3/8 инчи Дијаметар 2 : 27/32 инчи. Должина : 2 инчи. Материјал : Челик. Дијаметар 1 : 3/8 инчи. Дијаметар 2 : 27/32 инчи. Должина : 2 инчи. Материјал : Челик. Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ домот, фарма, бизнис, автомобилската индустрија, и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесна цинк позлата над челик давајќи повеќе отпорен на ' рѓа. Продаваме и обложени и нерѓосувачки производи за дополнителна отпорност на ' рѓа. Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од нискојаглероден челик до стврднат, термички обработен челик. Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации затоа бидете сигурни дека ќе тестирате темелно и ќе добиете мислење од лиценциран градител или овластен градежен или градежен инженер пред да се потпрете на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот ќе резултира со оштетување на имотот или лицето.