Сув универзален вертикален вакуумски мерач на притисок на воздухот, DIA 65mm, -0.1-0 MPa
  • Неодамнешно

Сув универзален вертикален вакуумски мерач на притисок на воздухот, DIA 65mm, -0.1-0 MPa

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модел : 105595 Бренд : Макс проток на вода. Сув универзален вертикален вакуумски мерач на притисок на воздухот, DIA 40mm, -0.1-0 MPa, M10*1-0.1 -0 MPa Хоризонтален вакуумски гавжевидициски модел : Мерач на вакуум мерач Надворешен дијаметар 65 мм Опсег на мерење : Вакуумски мерач -0.1-0 MPA Материјал за случајот : Не'рѓосувачки челик. Материјал за огледало : Компјутерска врска Големина : 1/8 инчен NPT Тип на инсталација : Ниво на радијална точност : 2,5 степени Материјал за движење : Месинг на зглоб Материјал : Месинг Употреба на услови на животната средина : -40 до 70 C, релативна влажност помала од 85% Температура : Температурна девијација Од 20 ± 5 C, помалку од 0,4% / 10 C што треба да се користи со неексплементален гас или течност што не се кристализира и кородира пакет на бакарни легури вклучува само еден вакуумски мерач.