PRDECEXLU Fall Hoody Ретро Училиште Туника За Жени Долги Ракави Патент Лабава Памучна Јакна Солидна Снег Качулка Туника Дами
  • Неодамнешно

PRDECEXLU Fall Hoody Ретро Училиште Туника За Жени Долги Ракави Патент Лабава Памучна Јакна Солидна Снег

DEN 1107.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Мешавина Од Памук ①МАТЕРИЈАЛ 95% Полиестер, 5% Спандекс. Мека и удобна за носење. €ПРИЛИКИ овие секојдневни, стилски и класичен стил женски палто/јакна ви донесе доверба, мора да има секојдневно носење во вашата гардероба. Погоден за секојдневен, забава, плажа, клуб, дневно, канцеларија и датира. Спарете со различни фармерки, здолништа и хеланки за шармантен изглед. Затворање на патент. ●НАТПРЕВАР}женските елегантни јакни/палта ја истакнуваат убавината и елеганцијата на женските облини, одлични со џемпери, блузи, фустан, фармерки и хеланки за шик изглед во пролет, fall или зима, добар ветробран за секојдневно носење во студено време. ●ВРВ за ПЕРЕЊЕ ● Рачно перење или машинско перење со ладна вода, без белење. Ве МОЛИМЕ проверете ја табелата со големини пред вашето купување, препорачливо е да земете поголема големина ако сакате лабав стил. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не. капут со качулка женски јакна за дожд со качулка џебови за палто на отворено мантили за дожд водоотпорна лесна јакна за дожд активна женски coови со качулка на отворено јакна од руно со полн патент шерпа четвртина пуловер во боја блок ревер отворен преден кариран елек кардиган 2022 модни жени патент воена анорак јакна женски тенок есенски ватиран елек со патент долг ракав ревер поштенски поштенски вештачки ширлинг бушава преголема палто јакна со џебови топла зима. женска шерпа јакна топло зимско палто од плишано мече секојдневно руно патент преголема лабава вештачка облека за стрижење со џебови женски преголеми патент јакна шерпа со џебови карирана качулка од руно зимски капут надворешна облека женска карирана јакна обложена со руно со качулка копче нагоре преголем нејасен капут карирана фланелна јакна од качулка женска зима палта нејасно руно долги јакни со качулка копче надолу вештачко крзно топла облека со џебови женски џемпер обложен со руно со качулка. предни зимски крзнени дуксери за жени дуксери за жени со патент уникатни дуксери за жени зимски дуксери за жени тенки дуксери за жени волнени дуксери за жени со качулка тексас јакна жени со качулка парка женски џемпер со качулка женски парк капут женски капут со качулка пролетна јакна со качулка женски качулки водоотпорна јакна со качулка женски капут со качулка руно жени со качулка врвови жени со качулка паун жени со качулка. Материјал : Мешавина Од Памук. ①МАТЕРИЈАЛ 95% Полиестер, 5% Спандекс. Мека и удобна за носење. €ПРИЛИКИ овие секојдневни, стилски и класичен стил женски палто/јакна ви донесе доверба, мора да има секојдневно носење во вашата гардероба. Погоден за секојдневен, забава, плажа, клуб, дневно, канцеларија и датира. Спарете со различни фармерки, здолништа и хеланки за шармантен изглед. Затворање на патент. ●НАТПРЕВАР}женските елегантни јакни/палта ја истакнуваат убавината и елеганцијата на женските облини, одлични со џемпери, блузи, фустан, фармерки и хеланки за шик изглед во пролет, fall или зима, добар ветробран за секојдневно носење во студено време. ●ВРВ за ПЕРЕЊЕ ● Рачно перење или машинско перење со ладна вода, без белење. Ве МОЛИМЕ проверете ја табелата со големини пред вашето купување, препорачливо е да земете поголема големина ако сакате лабав стил.