ЛОЕВ Компатибилен со Iphone SE Случај 2022/2020, Iphone 7/8 Брановидна Кутија, Симпатична Solетска Еднобојна Кадрава Бранова Форма Дизајн На Рамка За Жени Девојки, Мека Тпу Отпор?
  • Неодамнешно

ЛОЕВ Компатибилен со Iphone SE Случај 2022/2020, Iphone 7/8 Брановидна Кутија, Симпатична Solетска Еднобојна

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Компатибилни Модели●оваа кадрава брановидна рамка телефонска кутија е специјално дизајнирана за i Phone 7 4,7 инчи (2016 ослободување) и i Phone 8 4,7 инчи (2017 ослободување) и i Phone SE 2020 (2 Gen) и i Phone SE 2022 (3 Gen) Не е компатибилен со други модели. Ве молиме внимателно проверете го моделот на телефонот при купување. ●Симпатичен и Стилски Дизајн●овој случај е дизајниран со заоблена бранова рамка која е мека за допир и лесна за држење. Стилски, иновативен и го прави вашиот телефон да изгледа поуникатно и попривлечно. Ова е исто така совршен подарок за секој член на семејството, пријател или девојка/дечко. ①Целосна Заштита На Телото Оваа заоблена кутија за телефони со рабови има доволно подигнати рабови над екранот и надграден дизајн на леќи со целосна заштита за да го заштити вашиот уред од гребнатини. Вградениот раб на браникот го штити вашиот телефон од секојдневни случајни удари и оштетувања. ●Премиум Материјал●оваа кутија за гранични телефони во брановидна форма е изработена од мек и тврд материјал ЗА ТПУ. Обезбедува мазен допир и удобен во вашата рака кој е мек, флексибилен и лесен за чистење. ●Прецизни Исечоци●оваа футрола за телефон со кадрава бранова рамка со цврста боја има совршени исечоци за сите копчиња и порти. Дупката за полнење, копчињата и намалувањата на звучниците се точни, лесни за пристап до сите копчиња и карактеристики. Совршено совпаѓање со вашиот телефон. ●Компатибилни Модели●оваа кадрава брановидна рамка телефонска кутија е специјално дизајнирана за i Phone 7 4,7 инчи (2016 ослободување) и i Phone 8 4,7 инчи (2017 ослободување) и i Phone SE 2020 (2 Gen) и i Phone SE 2022 (3 Gen). Не е компатибилен со други модели. Ве молиме внимателно проверете го моделот на телефонот при купување. ●Симпатичен и Стилски Дизајн●овој случај е дизајниран со заоблена бранова рамка која е мека за допир и лесна за држење. Стилски, иновативен и го прави вашиот телефон да изгледа поуникатно и попривлечно. Ова е исто така совршен подарок за секој член на семејството, пријател или девојка/дечко. ①Целосна Заштита На Телото Оваа заоблена кутија за телефони со рабови има доволно подигнати рабови над екранот и надграден дизајн на леќи со целосна заштита за да го заштити вашиот уред од гребнатини.