Карибу Подлоги Дизајн Апсорбирачка КВАДРАТНА Ткаенина Филц Неопренови Пијалоци, 6 парчиња Комплет, Една Големина, подлоги За Раса На Мачки-6
  • Неодамнешно

Карибу Подлоги Дизајн Апсорбирачка КВАДРАТНА Ткаенина Филц Неопренови Пијалоци, 6 парчиња Комплет, Една

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплет од 6 квадратни абсорбента ткаенина почувствува неопренови подлоги Издржлива полиестерска ткаенина одозгора со гумена подлога што не се лизга. Лесен за чистење, перење и еднократно. Погоден за сите редовни големини на чаши и кригли. Дизајни со висока резолуција со живописни и долготрајни бои. Комплет од 6 квадратни абсорбента ткаенина почувствува неопренови подлоги. Издржлива полиестерска ткаенина одозгора со гумена подлога што не се лизга. Лесен за чистење, перење и еднократно. Погоден за сите редовни големини на чаши и кригли. Дизајни со висока резолуција со живописни и долготрајни бои. Набавете комплет подлоги за да ја одржувате вашата маса сува и чиста со овој високо абсорбента ткаенина неопренови гумени подлоги. Ткаенина врвот лесно и брзо ја апсорбира кондензацијата и истурање од чаши и чаши. Изработена од издржлива полиестерска ткаенина одозгора со гумена подлога што не се лизга. Совршена употреба како подлога за чаши, подлога за кригла, подлоги за пиво, подлоги за кафе, подлоги за вино и виски. Погоден за топли или ладни пијалоци. Може да се пере и еднократно со миење со благ детергент за отстранување на дамки или нечистотија. Многу убави дизајни за избор и одлични украсни парчиња за дома, канцеларија, бар, ресторан и подарок. Комплети од 6 парчиња подметач Од Подлоги За Карибу, дизајнот вклучува : Црна Бела Смокинг Мачка, Забележана Кафеава Бенгалска Мачка, Ѓумбир Портокалова Мачка Мејн Кун, Чоколадна Точка Сијамска Мачка, Портокалова Маче Маче Мачка Мачка, црн бомбај маче подлога. Големина : 3,93 инчи х 3,93 инчи (10 см х 10 см).