Јарукима Бели Пловечки Полици Поставен На Ѕид од 3, Полица За Складирање Дрво За Ѕид, Ѕидна Полица За Заштеда На Простор за Бања Спална Соба Решетка За Складирање Ку?
  • Неодамнешно

Јарукима Бели Пловечки Полици Поставен На Ѕид од 3, Полица За Складирање Дрво За Ѕид, Ѕидна Полица За Заштеда На Простор

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Безброј Цели : оваа ѕидна полица е погодна за секоја соба Одлично е како кујнска полица за вашите кујнски додатоци, зачини, масла и многу повеќе и полица за бања за вашите комплети за бања и основни работи за бања. Погоден За Многу Прилики : овој разноврсен сет може да се инсталира буквално насекаде! Пополнете го празниот ѕиден простор над бирото, каминот, влезот, суетата, помеѓу прозорците и многу повеќе!. Ослободете простор : Намалете го нередот и истакнете го декорот на мала или голема површина, дајте илузија за поголем простор во вашиот студиски стан, студентски дом или мал простор за живеење. Инсталација без проблеми : Дојдете со хардверот за монтирање, можете да ја поставите вашата пловечка полица поставена на ѕид за помалку од 10 минути! Заградите без шоу ја подобруваат минималистичката minimетика, додека упатствата што лесно се следат обезбедуваат процес без фрустрации. Прекрасни Уметнички Полици : Овие висечки ѕидни полици не се само украси за пополнување на секој празен ѕиден простор, туку можат да се користат и како рамки за качување мачки за вашата прекрасна мачка миленичиња, така што тие можат да бидат одличен избор за вашето семејство или пријатели. Безброј Цели : оваа ѕидна полица е погодна за секоја соба. Одлично е како кујнска полица за вашите кујнски додатоци, зачини, масла и многу повеќе и полица за бања за вашите комплети за бања и основни работи за бања. Погоден За Многу Прилики : овој разноврсен сет може да се инсталира буквално насекаде! Пополнете го празниот ѕиден простор над бирото, каминот, влезот, суетата, помеѓу прозорците и многу повеќе!. Ослободете простор : Намалете го нередот и истакнете го декорот на мала или голема површина, дајте илузија за поголем простор во вашиот студиски стан, студентски дом или мал простор за живеење. Инсталација без проблеми : Дојдете со хардверот за монтирање, можете да ја поставите вашата пловечка полица поставена на ѕид за помалку од 10 минути! Заградите без шоу ја подобруваат минималистичката minimетика, додека упатствата што лесно се следат обезбедуваат процес без фрустрации.