AC Контактор Помошен Контакт, LADN22 AC Контактор Schakelaar F4-22 2 БР 2 NC Помошни Контакт Блок Одговара
  • Неодамнешно

AC Контактор Помошен Контакт, LADN22 AC Контактор Schakelaar F4-22 2 БР 2 NC Помошни Контакт Блок Одговара

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПОМОШЕН БЛОК ЗА КОНТАКТ : овој додаток За Помошни Контакти F4-22 2 NC Е одлична алатка за КОНТАКТОРИ со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и може да им помогне на КОНТАКТОРИТЕ СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА да се отвораат или затвораат РЕЖИМ НА ШОК : режимот на шок на нашиот КОНТАКТОР СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА LADN22 schakelaar користи два нормално отворени и два нормално затворени, така што корисниците можат да го прилагодат нашиот контакт блок 2 NC 2nc на многу соодветни места. ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : Нашиот Додаток за Помошни Контактни Блокови 2 НЕ 2 NC е Лесен и обезбедува добри перформанси за контакт, така што можете да го користите и ракувате со овој помошен додаток за контактни блокови со доверба. ДВА НОРМАЛНО ОТВОРЕНИ И ДВА НОРМАЛНО ЗАТВОРЕНИ : методот на електричен шок на контакторот СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА усвојува два нормално отворени и два нормално затворени. Овој додаток ЗА помошни контактни блокови LADN22 може да се користи со CJX2 AC контактори. Што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 Асистиран Контакт + 24 Часа Услуга За Е-Пошта На Клиентите + 100% Гаранција За Задоволство + Брза Испорака. Ако во секое време не сте задоволни со нашите производи, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ПОМОШЕН БЛОК ЗА КОНТАКТ : овој додаток За Помошни Контакти F4-22 2 NC Е одлична алатка за КОНТАКТОРИ со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и може да им помогне на КОНТАКТОРИТЕ СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА да се отвораат или затвораат. РЕЖИМ НА ШОК : режимот на шок на нашиот КОНТАКТОР СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА LADN22 schakelaar користи два нормално отворени и два нормално затворени, така што корисниците можат да го прилагодат нашиот контакт блок 2 NC 2nc на многу соодветни места. ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : Нашиот Додаток за Помошни Контактни Блокови 2 НЕ 2 NC е Лесен и обезбедува добри перформанси за контакт, така што можете да го користите и ракувате со овој помошен додаток за контактни блокови со доверба. ДВА НОРМАЛНО ОТВОРЕНИ И ДВА НОРМАЛНО ЗАТВОРЕНИ : методот на електричен шок на контакторот СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА усвојува два нормално отворени и два нормално затворени.

Condition:
100% Brand New
Model:
F4-22
Electric Shock Mode:
2 Normal Open/2 Normal Close
Heating Current:
10A
Weight:
Approx. 60g / 2.1oz
Package List:
1 * Auxiliary Contact: