Случај Samsung A51, Случај Galaxy A51, со [Вклучен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло], Circlemalls Воено Одделение 6 Стапки Оклоп Отпорен На Удари Тежок Држач За Удар Покријте Со
  • Неодамнешно

Случај Samsung A51, Случај Galaxy A51, со [Вклучен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло], Circlemalls Воено Одделение

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Специјално дизајниран За Samsung Galaxy A51 [НЕ ОДГОВАРА На A51 5g/A51 UW] Вклучен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло за целосна заштита. Куќиштето обезбедува целосна покриеност за вашиот уред додека остава лесен пристап до сите порти како копчиња, камера, звучници, полначи и сл. Овој сосема нов капак Е ЛЕСЕН за инсталирање за неколку секунди и ДОКАЖАН со пад тест за да ви даде безбедно и ефикасно решение за вашиот уред. Оваа зделка за пакети има се што ви треба за да го покриете вашиот љубовен телефон, вклучува Заштитник на екранот Од Калено Стакло за да го заштитите вашиот телефон наоколу. Circlemall Е производител на американска база и нудиме 60 дена гаранција за производот. Специјално дизајниран За Samsung Galaxy A51 [НЕ ОДГОВАРА На A51 5g/A51 UW].Договорот За Пакетот Доаѓа Со Компатибилен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло.