Венсер Комплет од 6 Вгнездени Недовршени Дрвени Погребни Ковчези - Сам Ковчег За Спомен, Пополнет За Велигденски Забави, Погребувања На Мали Миленичиња, Велигденск?
  • Неодамнешно

Венсер Комплет од 6 Вгнездени Недовршени Дрвени Погребни Ковчези - Сам Ковчег За Спомен, Пополнет За Велигденски

DEN 367.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

НЕДОВРШЕНО ДРВО - овие дрвени кутии за ковчези се направени од полирано дрво Можете да ги обоите СО САМОДОВЕРБА. Не треба да се грижите за остатоците. Безбедни производи. МЕТАЛНИ ШАРКИ-изграден е многу цврст со метални шарки што шарки се отвораат за да можете да ја наполните внатрешноста и има брава за заклучување за да ги држите затворени кога е потребно. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Користете го овој дрвен ковчег како погребна кутија за вашето мало милениче. Тоа може да биде и кутија за прстен од ковчег за свадба. Бидејќи тие се недовршени, можете да ја прилагодите кутијата за накит за ковчег или ковчег за домашно милениче. Насликајте или обојте го вашиот минијатурен ковчег за да ја направите вашата идеја!. ЗАШТЕДЕТЕ ПРОСТОР-На секои три кутии за ковчези може да се вгнездат заедно за да заштедат простор и да складираат работи со различна големина. УКРАСИ ЗА КОВЧЕЗИ ЗА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ – овој дрвен ковчег е одлична забава За Ноќта на Вештерките или кутија за готска декорација. Користете го ковчегот како центар на забавата или користете го како ковчег за бонбони што гостите можат да го однесат дома. Додадете ги овие кутии во вашата колекција занаети За Ноќта на Вештерките. НЕДОВРШЕНО ДРВО - овие дрвени кутии за ковчези се направени од полирано дрво. Можете да ги обоите СО САМОДОВЕРБА. Не треба да се грижите за остатоците. Безбедни производи. МЕТАЛНИ ШАРКИ-изграден е многу цврст со метални шарки што шарки се отвораат за да можете да ја наполните внатрешноста и има брава за заклучување за да ги држите затворени кога е потребно. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Користете го овој дрвен ковчег како погребна кутија за вашето мало милениче. Тоа може да биде и кутија за прстен од ковчег за свадба. Бидејќи тие се недовршени, можете да ја прилагодите кутијата за накит за ковчег или ковчег за домашно милениче. Насликајте или обојте го вашиот минијатурен ковчег за да ја направите вашата идеја!. ЗАШТЕДЕТЕ ПРОСТОР-На секои три кутии за ковчези може да се вгнездат заедно за да заштедат простор и да складираат работи со различна големина.