Артлајвинг Вуд Винил Рекорд Складирање Носителот - Винил Ип Рекорди Штанд-Албум За Чување Организатор Дисплеј Држач Решетката Има До 50 Албуми | Двд | Цд-А-Браун
  • Неодамнешно

Артлајвинг Вуд Винил Рекорд Складирање Носителот - Винил Ип Рекорди Штанд-Албум За Чување Организатор Дисплеј Држач

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модерен Дизајн : рекордерот е изработен од врвно цврсто борово дрво и проѕирен акрилик, отпорен на гребење и пукнатини за врвен држач за складирање албуми Одликувајќи се со стилска кафеава цврста дрвена основа со уникатен јасен дизајн на акрилна задна плоча. Неговиот едноставен дизајн и практичност му овозможуваат да одговара со секој декор. Цврст и добро изграден : дизајнот со летви и аглите од 45 степени го олеснуваат пристапот до сите ваши записи додека ги штитат од искривување и прашина.Дното на жлебот го одржува вашиот запис одвоен и ги спречува да се лизгаат во голем куп. Додадовме дрвен стап помеѓу двете парчиња дрво. Можете да го затегнете со завртки за да се осигурате дека држачот за снимање е посилен и поиздржлив. Мултифункционален И Голем Капацитет : елегантен и модерен дизајн за прикажување на сите ваши специјални 7 "и 12" винил албуми. Лесно превртување иако складирање додека го наоѓате вашиот следен албум за репродукција. Држи над 50 албуми за компактен начин за чување на вашата колекција. Одличен Подарок : и тоа е одличен подарок за секој сериозен Ентузијаст за АУДИОФИЛ, ДИЏЕЈ Или Винил Музика. Ако барате практичен и внимателен подарок за вашите музички наклонети пријатели или најблиски, добро, штотуку го најдовте совршениот. 100% Гаранција За Задоволство : ние се гордееме со доставување на совршен производ на нашите customers.So ве молиме контактирајте веднаш ако имате било какви проблеми со вашиот производ, ние ќе се обидеме да се реши. Одличен начин да ја прикажете Вашата негувана Колекција на рекорди на Лп!. Нашата решетка за рекорди ви овозможува полесно и со стил да ги организирате, истакнувате и прелистувате вашите колекции! Минималистички, дизајн за заштеда на простор цврсто дрво винил решетка за складирање костум за секој домашен декор. Нашиот рекорден штанд е неверојатен подарок за секој со рекордна колекција! Совршен за родендени, Божиќ или оставање одличен впечаток на првиот состанок.