Загреан Душек Рампа Кралот Големина Електрични Душек Влошки Црна Електричен Кревет Потопло Одговара до 21 со 11 Поставки За Топлина Еден Контролер 9 Часа Автоматско
  • Неодамнешно

Загреан Душек Рампа Кралот Големина Електрични Душек Влошки Црна Електричен Кревет Потопло Одговара до 21 со

DEN 1551.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МАТЕРИЈАЛ И ДЛАБОК ЏЕБ : Подлога за Душек за Греење изработена од врвен полиестерски материјал Електричните жици за греење се рамномерно распоредени во средината.Загреаната подлога за душек има 5 унци полнење, така што не треба да ги чувствувате жиците. Тоа е многу издржливо.Оваа подлога за душеци има длабоки џебови од 8-21 инчи кои одговараат на повеќето душеци. Здолништето содржи силна еластика која му помага да остане ставена. ПОСТАВКИ ЗА ТОПЛИНА : постојат 11 различни поставки за топлина (Л-1-2-3-4-5-6-7-8-9-сега.Можете да изберете соодветна температура (од 84 - 108°F) според вашите барања на практичната контролна табла, обезбедувајќи ви топла средина за спиење.Внимателно дизајниравме функција за тајминг од 1-9 часа што им овозможува на корисниците слободно да заспијат. Во исто време, има и функција на заштита од прегревање. ПРАКТИЧНО НЕМА ЕМП : нашата електрична подлога за душеци е дизајнирана за најниско можно зрачење на електромагнетно поле. Грејниот елемент е дизајниран со рамномерно распоредена шема, што овозможува рамномерна дистрибуција на топлина.100% УЛ сертифициран за максимална безбедност. ЗАГРЕЈТЕ ЈА ЕДНАТА СТРАНА И ОСТАНЕТЕ ЛАДНИ ДРУГАТА : загреаната подлога за душеци на кралицата, кралот и калифорнискиот крал доаѓа со двоен страничен контролер,Додека подлогата со двојна и целосна големина доаѓа со единечна контрола.Двајцата сопружници можат да ја прилагодат својата страна на температурата на креветот.2 Индивидуалните Двојни контролори му даваат на секој човек моќ да избере сопствен избор за греење. Овозможувајќи ви брзо да се загреете од дното нагоре или брзо да се оладите како што сакате. ГАРАНЦИЈА УСЛУГА : 6 Месец Ограничена Гаранција-Тоа е 6 месечно ветување за заштеди и услуги. Ве молиме контактирајте ја нашата служба за корисници за помош ако имате какви било прашања или грижи за производот.