Кисрал 10 ПАРЧИЊА Шарени Копчиња На Вратата на Кабинетот, Тркалезна Рачка За Влечење На Керамичка Фиока од 32 мм, Симпатична Кујна Кабинет За Шкафчиња За Фиоки За Вра?
  • Неодамнешно

Кисрал 10 ПАРЧИЊА Шарени Копчиња На Вратата на Кабинетот, Тркалезна Рачка За Влечење На Керамичка Фиока од 32 мм,

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Квалитетен материјал : Комплет од 10 парчиња нежни тркалезни копчиња на вратите, кои се изработени од издржлив тврд керамички материјал и може да се користат за кабинет, фиока, корпа за отпадоци, комода, гардероба итн ●Големина : дијаметар На Копчето : 32мм, Висина : 24мм. Должина На Завртки : 25мм.ве Молиме проверете ја дебелината на вашите фиоки пред да нарачате. ●Лесен За Инсталирање : Секоја рачка има соодветна завртка што може да се инсталира брзо и лесно, заштедувајќи го вашето време. +Безбедно : Мазна површина без рабови и агли, многу безбедна за деца,може да се користи за кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, расадник и така натаму. ●Интересна декорација : Тркалезни керамички копчиња за врати влечат рачки, многу едноставни, нежни и практични. Нов начин за заживување на досадна кујна, носење нов живот особено во детските или детските соби. ●Квалитетен материјал : Комплет од 10 парчиња нежни тркалезни копчиња на вратите, кои се изработени од издржлив тврд керамички материјал и може да се користат за кабинет, фиока, корпа за отпадоци, комода, гардероба итн. ●Големина : дијаметар На Копчето : 32мм, Висина : 24мм. Должина На Завртки : 25мм.ве Молиме проверете ја дебелината на вашите фиоки пред да нарачате. ●Лесен За Инсталирање : Секоја рачка има соодветна завртка што може да се инсталира брзо и лесно, заштедувајќи го вашето време. +Безбедно : Мазна површина без рабови и агли, многу безбедна за деца,може да се користи за кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, расадник и така натаму. ●Интересна декорација : Тркалезни керамички копчиња за врати влечат рачки, многу едноставни, нежни и практични. Нов начин за заживување на досадна кујна, носење нов живот особено во детските или детските соби. + Опис на производот : име На Производ : Шарени Копчиња На Вратата На Кабинетот Материјал : висококвалитетна Керамичка Боја : шарена, Бела, црна, жолта, зелена, сина, портокалова, црвена Количина : 10 ПАРЧИЊА Големина : 32мм*32мм*24мм должина На Завртката : 25мм / Карактеристики : - Висококвалитетен керамички материјал, силен и издржлив-Светли бои, донесете нов живот на стариот мебел - Лесен за инсталирање - Се Користи како влечење на шкаф,копчиња на кабинетот,комода повлекувања на фиоки И кујнски рачки Гаранција : ако не сте Задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не преку е - пошта директно на .